Futsal: „Vyčio“ pergalė Vilniuje ir antrasis „Sportidus“ triumfas šiame sezone

Optibet Futsal A lygoje šeštadienį prasidėjo ir bus užbaigtas 14-asis turas. Šalies čempionas Kauno „Vytis“ šiame ture iškovojo pergalę išvykoje, kuomet nugalėjo Vilniaus „TurboTransfers“ klubą rezultatu 4:0.

„Vytis“ po du įvarčius įmušė kiekviename kėlinyje. Pirmajame kėlinyje įvarčiai krito jam įpusėjus. Tiesa, pirmąjį įvartį į savo vartus įsimušė „TurboTransfers“ vartininkas Marius Šalkauskas, o po minutės pasižymėjo Albertas Voskunovičius.

Savo pergalę „Vyčiui“ pavyko įtvirtinti jau tik rungtynių pabaigoje, kuomet dubliu pasižymėjo Artūras Juchno.

Tuo metu kitose rungtynėse pergalę vos antrą sezono pergalę iškovojo Panevėžio „Sportidus“ ekipa, kuri savoje aikštėje 6:2 susitvarkė su lygos naujokais FA „Šiauliais“, kurie užima trečią vietą.

„Sportidus“ rungtynes pradėjo pakankamai gerai ir jau 5 minutę juos į priekį išvedė Simonas Gailiūnas. Nors 9 minutę svečiai iš Šiaulių rezultatą išlygino, bet „Sportidus“ per kelias minutes pelnė dar du įvarčius, o kėlinio pabaigoje pridėjo dar vieną įvartį ir į pertrauką išėjo pirmaudami 4:1.

Antrajame kėlinyje šios persvaros „Sportidus“ ne tik, kad neiššvaistė, bet ir padidino. Įdomu ir tai, kad mačo pabaigoje komandos neįmušė net trijų baudinių, todėl rungtynės galėjo pasibaigti dar rezultatyviau.

Pergalę iškovojusi „Sportidus“ ekipa atitrūko nuo paskutinėje vietoje esančios VDA ekipos, kuri šiandien 3:6 nusileido Mažeikių VIP ekipai.

VDA situaciją apsunkino vartininko Domanto Mazgio raudona kortelė jau 9 mačo minutę. Nepaisant to, svečiai dar sugebėjo priešintis ir 21 minutę rezultatas dar buvo 2:2.

Tačiau po to VIP perėmė iniciatyvą, greitai įmušė tris įvarčius ir galiausiai šventė pergalę, po kurios VIP pakilo į ketvirtą vietą.

FC „TurboTransfers“ 0 : 4 „Vytis“

11’ [0 : 1] Marius Šalkauskas (į savus vartus)
12’ [0 : 2] Albert Voskunovič
37’ [0 : 3] Artūr Juchno
39’ [0 : 2] Artūr Juchno

„Sportidus“ 6 : 2 FA „Šiauliai“

5’ [1 : 0] Simonas Gailiūnas
9’ [1 : 1] Rokas Lekiatas
11’ [2 : 1] Simonas Gailiūnas
12’ [3 : 1] Karolis Kazokaitis
18’ [4 : 1] Danas Kulišauskas
28’ [5 : 1] Danas Kulišauskas
32’ [5 : 2] Darius Jankauskas (iš 10 m. b.)
37’ Danas Kulišauskas („Sportidus“) – neįmušė baudinio
37’ Darius Jankauskas („Šiauliai“) – neįmušė baudinio
38’ [6 : 2] Donatas Paulauskas
40’ Donatas Paulauskas („Sportidus“) – neįmušė baudinio

Mažeikių VIP 6 : 3 VDA

3’ [1 : 0] Edgaras Baranauskas
4’ [1 : 1] Andrius Kaulinis
9’ [2 : 1] Edgaras Stankevičius
9’ Domantas Mazgys (VDA) – raudona kortelė
21’ [2 : 2] Darius Pupliauskas
23’ [3 : 2] Edgaras Baranauskas
25’ [4 : 2] Rokas Gecevičius
30’ [5 : 2] Marius Butėnas
36’ [5 : 3] Vidmantas Veikalas
40’ [6 : 3] Arūnas Šteinas