Futsal: triuškinanti „Vyčio“ pergalė Panevėžyje ir „TurboTransfers“ triumfas Jonavoje

Trečiadienio vakarą Optibet Futsal A lygoje startavo aštuntasis turas ir jį triuškinančia pergale pradėjo šalies čempionas Kauno „Vytis“, kuris Panevėžyje 10:1 sutriuškino aikštės šeimininkus „Sportidus“.

Pirmajame kėlinyje „Vytis“ pelnė keturis įvarčius be atsako. Pirmoje kėlinio dalyje pasižymėjo Lukas Sendžikas ir Vladimiras Derendiajevas, o kėlinio pabaigoje dar po įvartį pridėjo Artūras Juchno ir Albertas Voskunovičius.

Antrajame kėlinyje Kauno ekipa stabdžio pedalo nespaudė ir toliau demonstravo savo persvarą.

25 minutę penktą mačo įvartį įmušė Justinas Zagurskas, o po minutės dubliu džiaugėsi L. Sendžikas.

Per kitas dešimt minučių net tris įvarčius pelnė Artūras Juchno, kuris mačą baigė su „pokeriu“ savo sąskaitoje. Tarp A. Juchno įvarčių buvo pelnytas ir vienintelis „Sportidus“ įvartis, kurį 37 minutę pelnė Laurynas Bratkauskas.

Paskutinį šio mačo įvartį pelnė Lukas Sendžikas, kuris spėjo įsirašyti „hat-tricką“ ir padėjo „Vyčiui“ pasiekti dviženklį įvarčių skaičių.

Kitose rungtynėse savo charakterį pademonstravo ir dvejų įvarčių deficitą panaikino bei pergalę šventė FC „TurboTransfers“, kurie išvykoje 3:2 nugalėjo Jonavos „Vikingus“.

Aikštės šeimininkai pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius ir juos abu pelnė Paulius Osauskas. Taip „Vikingams“ į pertrauką pavyko išeiti pirmaujant 2:0.

Visgi iškart po pertraukos „TurboTransfers“ narys Aivaras Meškinis sušvelnino rezultatą, bet mačo didvyriu tapo ne jis.

A. Meškinis įpusėjus antrajam kėliniui gavo raudoną kortelę, bet tokios pačios spalvos kortelę gavo ir „Vikingų“ žaidėjas Benas Spietinis.

Taigi, jėgos liko lygios, bet didesnį jų rezervą turėjo svečiai. „TurboTransfers“ rungtynių pabaigoje sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir laimėti rungtynes, kuomet du įvarčius pelnė Mantas Makutunovičius.

„Sportidus“ 1 : 10 „Vytis“
4’ [0 : 1] Lukas Sendžikas
9’ [0 : 2] Vladimir Derendiajev
15’ [0 : 3] Artūr Juchno
19’ [0 : 4] Albert Voskunovič
25’ [0 : 5] Justinas Zagurskas
26’ [0 : 6] Lukas Sendžikas
28’ [0 : 7] Artūr Juchno
33’ [0 : 8] Artūr Juchno
37’ [1 : 8] Laurynas Bratkauskas
39’ [1 : 9] Artūr Juchno
40’ [1 : 10] Lukas Sendžikas

„Vikingai“ 2 : 3 „TurboTransfers“
8’ [1 : 0] Paulius Osauskas
20’ [2 : 0] Paulius Osauskas
22’ [2 : 1] Aivaras Meškinis
29’ Benas Spietinis („Vikingai“) – raudona kortelė
29’ Aivaras Meškinis („TurboTransfers“) – raudona kortelė
37’ [2 : 2] Mantas Makutunovičius
40’ [2 : 3] Mantas Makutunovičius