"Futsal": Gargždų „Pramogos“ kyla į pirmą vietą

Sekmadienį Optibet Futsal A lygoje buvo tęsiamas dvyliktasis turas. Pirmoji dienos dvikova įvyko Vilniuje, kur VDA komanda priėmė šalies vicečempionus Gargždų „Pramogos“ žaidėjus. Iš Žemaitijos atvykusi ekipa laimėjo 6:3 ir po šios pergalės pakilo į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje.

Anksti į Vilnių išvykę gargždiškiai turėjo žaisti be savo kapitono Tomo Tamošausko, tačiau savo gretose turėjo du naujokus – Marių Papšį ir Pijų Srėbalių.

Visgi pirmi šiose rungtynėse pasižymėjo šeimininkai. 6 minutę gražiu smūgiu VDA į priekį išvedė Marius Linkevičius.

Gargždų „Pramogoms“ pavyko rezultatą greitai išlyginti. Jau po kelių minučių tai padarė Algimantas Bačanskis.

Po šių dvejų įvarčių, komandoms kurį laiką pasižymėti nepavyko, nors progų turėjo tiek vieni, tiek kiti.

Įvartis buvo įmuštas tik prieš pat pertrauką, o jį pelnė svečių žaidėjas Mantas Perepliotovas.

Antrajame kėlinyje praėjus vos kelioms minutėms „Pramogos“ savo persvarą padvigubino dėka Valdo Pocevičiaus įvarčio.

Į tokį scenarijų VDA sureagavo pakankamai greitai ir jau po minutės Paulius Sakalis pelnė net du įvarčius bei išlygino rezultatą.

Tačiau lygus rezultatas ilgai neišsilaikė. 25 minutę Mantas Perepliotovas dar kartą išvedė Gargždų ekipą į priekį.

VDA dėjo daug pastangų, kad vėl išlygintų rezultatą, tačiau to jiems padaryti nepavyko, o 35 minutę „Pramogų“ ekipa įmušė penktą įvartį. Šįkart įvarčio autoriumi tapo Deividas Padaigis.

Šią Gargždų „Pramogų“ ekipos pergalę galiausiai vainikavo vartininko Ernesto Grudžio įvartis, kurį jis įmušė paskutinę mačo minutę per visą aikštę.

Po šios pergalės Gargždų komanda su 25 taškais pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą ir vienu tašku aplenkė Kauno „Vyčio“ ekipą.

Tuo metu VDA komanda su 2 taškais lieka devintoje vietoje.

VDA 3 : 6 Gargždų „Pramogos“

6’ [1 : 0] Marius Linkevičius
8’ [1 : 1] Algimantas Bačanskis
19’ [1 : 2] Mantas Perepliotovas
22’ [1 : 3] Valdas Pocevičius
23’ [2 : 3] Paulius Sakalis
23’ [3 : 3] Paulius Sakalis
25’ [3 : 4] Mantas Perepliotovas
35’ [3 : 5] Deividas Padaigis
40’ [3 : 6] Ernestas Grudys