"Futsal": Gargždų komandos pergalė ir VIP šuolis iki trečiosios vietos

Sekmadienį Optibet Futsal A lygoje sužaistas vienas 17-ojo turo mačas. Lygos naujokai FA „Šiauliai“ namuose priėmė lygos vicečempionus Gargždų „Pramogas“. Puikiai pradėję rungtynes aikštės šeimininkai visgi turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 7:4.

FA „Šiauliai“ pirmieji įsiveržė į priekį, kuomet 7 minutę pasižymėjo Dovydas Jansonas. Svečių kapitonas Tomas Tamošauskas greitai rezultatą išlygino, o po to tikriausiai įvyko kertinis rungtynių momentas – „Šiaulių“ narys Ernestas Pilypas gavo raudoną kortelę ir šeimininkai liko mažumoje.

Nepaisant to, jie greitai pelnė įvartį, bet tuo pačiu atsakė ir Gargždų komanda, tad pirmasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis 2:2.

Antrojo kėlinio pradžioje FA „Šiauliai“ vėl įmušė greitą įvartį ir dar kartą pirmavo, bet po to iniciatyva priklausė svečiams. Įpusėjus kėliniui jie vos per tris minutes pelnė tris įvarčius ir įgavo dvejų įvarčių persvarą.

Justas Petravičius po kelių minučių dar sušvelnino rezultatą, bet „Pramogos“ iki mačo pabaigos pelnė dar du įvarčius ir iškovojo pergalę. Su 32 taškais Gargždų komanda rikiuojasi antroje vietoje.

Tuo metu vakar taip pat buvo sužaistos vienos 17-ojo turo rungtynės. Jose Mažeikių VIP ekipa namų rungtynėse 7:5 nugalėjo SC „Akmenės“ ekipą.

Šis mačas buvo pakankamai įtemptas ir apylygis. Komandos greitai apsikeitė įvarčiais, o 14 minutę rezultatas dar buvo 2:2. Tik prieš pat pertrauką Rokas Gecevičius išvedė VIP į priekį ir šeimininkai į pertrauką išėjo pirmaudami, nors ta persvara galėjo būti ir didesnė, bet VIP galėjo kaltinti tik save, kad neįmušė paskirto baudinio.

Antrajame kėlinyje komandos vėl keitėsi įvarčiais, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus 5:5. Po to VIP galėjo greitai įsiveržti į priekį, įmušdami du baudinius, bet nesugebėjo to padaryti ir dar apie penkias minutes rezultatas buvo lygus.

Visgi „Akmenės“ peržengtas pražangų limitas juos ir palaidojo. Dar dvi pražangos reiškė dar du baudinius ir šįkart juos sėkmingai realizavo Edvinas Blažys, kuris ir atnešė pergalę Mažeikių klubui.

Po šios pergalės VIP ekipa su 23 taškais pakilo į trečią vietą, o „Akmenės“ klubas su 21 tašku užima penktą poziciją.

FA „Šiauliai“ 4 : 7 Gargždų „Pramogos“

7’ [1 : 0] Dovydas Jansonas
9’ [1 : 1] Tomas Tamošauskas
10’ Ernestas Pilypas („Šiauliai“) – raudona kortelė
11’ [2 : 1] Kildras Kavaliukas
11’ [2 : 2] Valdas Pocevičius
22’ [3 : 2] Justas Petravičius
30’ [3 : 3] Valdas Pocevičius
32’ [3 : 4] Algimantas Bačanskis
33’ [3 : 5] Valdas Pocevičius
35’ [4 : 5] Justas Petravičius
38’ [4 : 6] Marius Papšys (iš 10 m. b.)
39’ [4 : 7] Mantas Perepliotovas

Mažeikių VIP 7 : 5 SC „Akmenė“

3’ [1 : 0] Edvinas Blažys
6’ [1 : 1] Mandinho
10’ [2 : 1] Žilvinas Banys
14’ [2 : 2] Rokas Gedminas
19’ [3 : 2] Rokas Gecevičius
21’ [3 : 3] Tomas Rakašius
22’ [4 : 3] Edgaras Stankevičius
27’ [5 : 3] Edgaras Stankevičius
28’ [5 : 4] Aivaras Renusas
29’ [5 : 5] Vytautas Mituzas
36’ [6 : 5] Edvinas Blažys (iš 10 m. b.)
40’ [7 : 5] Edvinas Blažys (iš 10 m. b.)