FIFA apdovanojimų ceremoniją aptemdė pranešimai apie suklastotus balsus

lrytas.lt 2019-09-26 13:03:51

Lionelis Messi savaitės pradžioje triumfavo FIFA geriausiojo futbolininko rinkimuose, tačiau dabar kai kurie asmenys teigia, kad jų balsai buvo suklastoti, rašo lrytas.lt.

Egipto futbolo federacija viešai kreipėsi į FIFA, teigdama, kad šios šalies atstovai balsavo kitaip, nei nurodyta oficialiuose protokoluose.

Egipto rinktinės kapitonas Ahmadas Elmohamady teigia, kad balsavo už savo tautietį Mohamedą Salah, tačiau galiausiai išvydo oficialiuose dokumentuose, jog jo balsas atiteko L.Messi. Tą patį tvirtina Egipto bei Sudano rinktinių treneriai.

Prabilo ir Nikaragvos rinktinės kapitonas Juanas Barrea.

„Aš nedaviau savo balso Messi. Buvau nustebęs, kai pamačiau savo pavardę prie tų, kurie balsavo už argentinietį“, – teigė futbolininkas.

Iš kiekvienos šalies rinkimuose dalyvauja šalies rinktinės treneris, kapitonas bei vienas žiniasklaidos atstovas.

Įvertinimas: 6 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


kaMazas (Manchester United FC, Nyderlandai) 09-26 16:31
31 1
Noretusi isgirsti futbolo visagalio Vaidoshiaus komentara situo klausimu, jis vistiek daugiau info turi situo klausimu, nes miega su Messi pizama.
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 09-26 18:34
8 1
Situo klausimu Vaiduchas uzduses, kazka stumti bando, bet ne bajeri koki o tikriaisiai rudi.. Ane spokas
Cituoti
Komanderis 09-26 16:11
19 14
atimi is messio 4 ir pridedi van dijkui ir jau 42 42, ronaldo irgi salia. dar neaisku kiek dar suklastotu, gali buti kad messi trecias liko.
Cituoti
 Bau Darius 09-26 19:24
11 7
Gryna eurovizija, balsuojam uz kaimynus, o cia dar ir uz savus balsuot galima???????? su visa pagarba cr, bet kas isvis si sezona uznji balsuot galejo? Kai silva ir su rinktine ir su mc viska eme, o net nebuvo tarp top3. Kristes siais metais cia neturejo but. Todel nesuprantu kaip uz ji isvis kazkas valsavo kas nusimano bent kazka, na nebent is pagarbos didziam zaidejui...
Cituoti
daydreamS
daydreamS 09-26 15:02
6 4
Nemanau, bet visko gali buti
Cituoti