FA taurė: Mančesterio klubai šventė triuškinančias pergales, "Liverpool" dar turės pakovoti

FA taurės šešioliktfinalyje sekmadienį sužaistos dar trejos rungtynės.

Įspūdingą pergalę kovoje su trečios lygos klubu pasiekė "Manchester United" futbolininkai. "Raudonieji velniai" net 6:0 sutriuškino "Tranmere" ekipą.

Įvarčius mušė šeši skirtingi žaidėjai – Maguire'as, Dalotas, Lingardas, Jonesas, Martialis ir Greenwoodas (11 m. baudinys).

Tai buvo didžiausia šio sezono "Man Utd" pergalė.

Į aštuntfinalį taip pat prasibrovė "Manchester City" klubas, išvykoje 4:0 nugalėjęs Londono "Fulham".

"Fulham" anksti liko žaisti dešimtyje, o tai nulėmė "miestiečių" pasismaginimą. Savo įvarčius pasiekė Gundoganas, Bernardo Silva ir dukart pasižymėjęs Gabrielis Jesusas.

Paskutinėje vakaro dvikovoje netikėtai dviejų įvarčių persvarą iššvaistė "Liverpool". "Raudonieji" išsiskyrė 2:2 su trečioje lygoje rungtyniaujančiu "Shewsbury" ir turės dar kartą suremti ginklus "Anfield" stadione.

"Liverpool" jau antrojo kėlinio pradžioje turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau varžovai nepasidavė ir 75-ąją minutę džiaugėsi lygiu rezultatu.

"Man City" 4 - 0 "Fulham"

"Tranmere" 0 - 6 "Man Utd"

"Shrewsbury" 2 - 2 "Liverpool"