F. Santosas neturi abejonių: C. Ronaldo galės žaisti prieš Lietuvą

2019-11-13 19:02:19 Cristiano Ronaldo Portugalija Lietuva

Lietuvos rinktinė nuolaidų nesulauks – Portugalija artėjančias Europos čempionato atrankos rungtynes žais stipriausia sudėtimi.

Jau ketvirtadienį Portugalija namuose priims Lietuvos futbolininkus, kurie pirmajame susitikime buvo sutriuškinti rezultatu 1:5. Lietuvos gynėjų siaubu tapo vienas žmogus – Cristiano Ronaldo, per beveik 80 žaidimo minučių pasiekęs keturis įvarčius.

34-erių metų puolėjas paskutiniu metu turėjo problemų savo klube – jis buvo pakeistas dvikovose su Maskvos "Lokomotiv" ir "Milan".

Teigiama, kad portugalas turi kelio problemų, tačiau Portugalijos rinktinės treneris Fernando Santosas tvirtina, kad C. Ronado yra pasiruošęs žaisti.

"Visi nori apie jį kalbėti, bet tai yra suprantama – jis yra geriausias planetos futbolininkas", – pareiškė F. Santosas.

"Cristiano yra su mumis, jis jaučia puikiai ir yra pasiruošęs žaisti", – trumpai apie savo komandos kapitono būklę pasisakė strategas.

Portugalija dar nėra užsitikrinusi vietos kitų metų Europos čempionate, tačiau jų laukia itin patogus finišas – rungtynės su mūsų šalies rinktine ir Lichtenšteinu.

Įvertinimas: 2 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 11-13 22:00
23 11
Tapinaldo rąstas praleis rungtynes prieš kaimo komandas??? Anekdotus mėgstat Čia juk jo marketingo projekto pagrindinė duona, girsis taip pat kaip Malmo įsriegė pokerį ar pitakėlį, prisigyrė žurnalistams, kad "skaičiai nemeluoja" Taip ir apie litovcų žemdirbius ar Lichtenšteino žvejus kalbės, jeigu pavyks aišku driokstelt, visgi amžius ne be tas jau
Cituoti
Gnomo kekse
Gnomo kekse (BV Borussia Dortmund 09, Vokietija) 11-14 03:22
3 0
Pirma karta prisizvengiau skaitydamas anonus vietoj to, kad verkciau is nevilties gg wp
Cituoti
4tech
 4tech (Real Madrid C.F., Leeds United FC) 11-13 21:51
6 4
Įmetė straipsnį, vaikams apsisnarglėjusiems, kad galėtų savo erotinės fantazijas patenkinti. Nes kolkas kiek mačiau visi komentuojantys kažkokie gėjai apie Ronaldo svajojantys... Žiauroka...
Cituoti
 Vaidas Vaidukas 11-14 10:27
1 3
Toks jausmas kad čia visi daugiau pasiekia už ronaldo kad taip varo ant jo
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 11-14 00:25
0 2
? Tai tu irgi pakomentavai de.grade tai,kaip čia suprast?
Cituoti