Europos lyga: "Sūduva" nepaliko vilčių varžovams iš San Marino

2019-07-23 20:39:56 Europos lyga FK Sūduva

Lietuvos čempionė Marijampolės "Sūduvos" antradienį pradėjo žygį UEFA Europos lygos atrankoje.

Antrajame atrankos etape kovojanti "Sūduva" išvykoje susigrūmė su "Tre Penne" iš San Marino. Marijampoliečiai be vargo susitvarkė su varžovais ir praktiškai užsitikrino vietą kitame etape.

"Sūduva" iniciatyvos ėmėsi nuo pirmųjų minučių. Jau 10-ąją minutę varžovams teko traukti kamuolį iš savų vartų, kai jį tiksliai į vartų stačiakampį nukreipė Giedrius Matulevičius.

Vėliau savo jėgą puolime pradėjo demonstruoti krašto gynėjas Andro Švrljuga. 20-ąją minutę kroatas pasižymėjo po baudos smūgio, o 66-ąją minutę, sulaukęs gero perdavimo iš Jovano Čadjenovičiaus, smeigė savo antrajį įvartį.

80-ąją susitikimo minutę ketvirtąjį įvartį pridėjo Josipas Tadičius, o galutinį tašką pačioje pabaigoje padėjo po keitimo aikšėje pasirodęs Tosaintas Rickettsas.

Atsakomosios rungtynės Marijampolėje įvyks liepos 30 d. Patekus į trečiąjį etapą, "Sūduvai" atiteks Klužo CFR (Rumunija) – Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) poros pralaimėtoju UEFA Čempionų lygos atrankoje.

"Tre Penne" 0 - 5 "Sūduva"
10' [0 - 1] G. Matulevičius
20' [0 - 2] A. Švrljuga
66' [0 - 3] A. Švrljuga
80' [0 - 4] J. Tadič
90+1' [0 - 5] T. Ticketts

Startinės sudėtys:

"Tre Penne": Migani; Genestreti, Fraternali, Rossi, Palazzi; Battistini, Patregnani, Gai; Cibelli, Sorrentino, Ceccaroli.

"Sūduva": Kardum; Kerla, A. Jankauskas, Živanovič; Švrljuga, Matulevičius, Čadjenovič, Verbickas; Golubickas; Topčagič, Tadič.

Įvertinimas: 29 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.

LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 07-23 23:24
83 11
Nežinau kaip jums, bet atrodo kad Suduva vienintelė moka žaisti normalu futbola, reiktų daryti gal rinktine iš Suduvos
Cituoti
 futbolodede 07-23 23:26
61 5
Kad Lietuvos rinktine taip pries San Marina laimetu....
Cituoti
Payet8
 Payet8 (Bayern Munich FC) 07-24 00:19
21 2
Na varžovas ne pats stipriausias, bet manau nusimato vėl bent jau play offai, o ten jau sekmės reikalas, galbūt pasiseks.
Cituoti
Dipsiukas MCFC
Dipsiukas MCFC (Manchester City FC) 07-23 23:34
20 7
Šiaip San Marinas maloniai nustebino agresyvia žaidimo filosofija. Labai dažnai aukštą presingą taikė net prie Sūduvos baudos aikštelės, tik aišku pozicinio intelekto jiem trūksta tai nevisiškai teisingai išsirinkdavo plotus ir žmones ir net ne patys techniškiausi Sūduvos gynėjai ne taip ir sunkiai praeidavo nuo pirmos statymo linijos iki antros. Kai Sūduva jiem presingą duodavo irgi stengdavosi trumpais pasais į plotą judėdamo išcirkuliuot kamuolį, buvo nemažai atvejų kaip gražiai išėjo iš fazės į fazę vieno lietimo pasais. 10 numeris San Marino didžiausią įspūdį paliko. Gera technika. Realiai beveik nestatė autobuso San Marinas, aukšta gynybos linija žaidė, Tadičius su Topčagičium nėra greičiausi puolėjai tai nelabai ir išnaudojo tą aukštą gynybos liniją už už nugarų į kanalus įmetamais kamuoliais. Čeburinas gal nesitikėjo, kad tokia aukštoka gynybos linija žais San Marinas, būtų Ricketsą nuo starto įleidęs, kuris greičiausias iš visų puolėjų ant už bėgimo kamuolius gaudyt. Į galą aišku paduso San Marinas. Turi 4-5 italus jie tai gal dėl to kiek aukštesnis lygis nei San Marino rinktinės.