ESPN: "Chelsea" nesiruošia atleisti M. Sarri

2019-05-22 15:34:54 Chelsea FC Maurizio Sarri

Maurizio Sarri pirmasis sezonas prie "Chelsea" vairo klostėsi banguotai, tačiau italas sugebėjo sugrąžinti "aristokratus" į Čempionų lygą, o taip pat nuvedė iki Europos lygos finalo.

Nepaisant to, Anglijos žiniasklaidoje pasirodė informacija, jog "Chelsea" po sezono atsisveikins su M. Sarri ir į jo vietą sieks pasikviesti klubo legendą Franką Lampardą.

Vis tik ESPN praneša, kad "aristokratai" nesiruošia atleisti stratego, net jei jis nesugebės laimėti Europos lygos trofėjaus.

Tie patys šaltiniai skelbia, jog "Chelsea" svarstytų paleisti trenerį už išpirką, jei šis išreikštų norą palikti Londoną.

Pats M. Sarri dar visai neseniai atskleidė, kad jo tikslas kitą sezoną yra treniruoti "Chelsea" ekipą. Italo paslaugomis aktyviai domisi kelios Italijos ekipos, o tarp jų ir be trenerio likusi "Juventus".

Įvertinimas: 4 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


dovydasi15
dovydasi15 (Real Madrid C.F., FC Barcelona) 05-22 16:51
29 0
Sakykit ką norit, bet Sarri šiais metais iš Chealsio viską išspaudė ką galėjo - 3 vieta PL - Geriausias jiems galėjęs susiklostyti variantas, žinant, jog City ir LVP su kosminėm sudėtimis neturėjo lygių PL.
Cituoti
 Blue blood 05-23 01:24
1 0
Na cia bus matyti po sezono dabar tai vienos intrigos nors dar like zaisti vienos svarbios varzybos
Cituoti
ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 05-22 16:09
3 25
Dar vieneri metai kamuolio smaukymo... nors gal be Hazardo iseis lost tikraji Saribala... Nes, tas *** pasiima kamuoli ir vienas smauko... ziuresim, ka turesim...
Cituoti