EL: "Man Utd" neturėjo vargo su "Partizan", "Gladbach" palaužė "Romą"

Ketvirtadienį sužaistos likusios UEFA Europos lygos grupių etapo ketvirtojo turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę namuose pasiekė "Manchester United" ekipa, kuri rezultatu 3:0 įveikė Belgrado "Partizan" futbolininkus.

"Raudonieji velniai" kur kas aktyviau pradėjo susitikimą, tačiau progų pasižymėti neišnaudojo Marcusas Rashfordas.

22-ąją šeimininkai vis tik sugebėjo išsiveržti į priekį, kuomet po puikaus M. Rashfordo perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė jaunasis Masonas Greenwoodas.

"Man Utd" nemažino apsukų ir 33-ąją minutę puikų reidą surengęs Anthony Martialis padvigubino savo komandos pranašumą.

Galutinį tašką šiame mače 49-ąją minutę padėjo M. Rashfordas, kuris puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

"Raudonieji" velniai po šios pergalės užsitikrino vietą kitame Europos lygos etape.

Kitose rungtynėse sunkią pergalę iškovojo "Monchengladbach" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 palaužė "Romą".

Šeimininkai į priekį išsiveržė 35-ąją susitikimo minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė "Roma" ekipos gynėjas Federico Fazio.

64-ąją minutę tas pats F. Fazio dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tiesa, jau į varžovų ir rezultatas tapo lygus - 1:1.

Vis tik jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką "Gladbach" sugebėjo išplėšti pergalę po Marcuso Thuramo įvarčio.

"Gladbach" ir "Roma" ekipos J grupėje yra surinkusios po 5 taškus.