EL: G. Arlauskio klubas buvo per žingsnį nuo sensacijos, "Getafe" eliminavo "Ajax" ekipą

Ketvirtadienį buvo sužaistos UEFA Europos lygos šešioliktfinalio atsakomosios rungtynės.

Per žingsnį nuo didžiulės sensacijos buvo Giedriaus Arlauskio atstovaujamas Klužo CFR klubas, kuris išvykoje lygiosiomis 0:0 sužaidė su "Sevilla", tačiau pirmosios rungtynės tarp šių komandų baigėsi rezultatu 1:1 ir dėl išvykoje pelnyto įvarčio į kitą etapą žengė Ispanijos ekipa.

Tiesa, Rumunijos klubas pačioje rungtynių pabaigoje pelnė įvartį, tačiau po VAR peržiūros jis buvo neįskaitytas.

CFR rungtynes privalėjo užbaigti mažumoje, kadangi iš aikštės buvo pašalintas Mihai Bordeianu.

Kovą turnyre baigė ir Amsterdamo "Ajax" futbolininkai. Olandijos ekipa namuose 2:1 palaužė "Getafe", tačiau Ispanijos ekipa triumfavo serijoje bendru rezultatu 3:2.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 5-ąją susitikimo minutę, kuomet pasižymėjo Jaime Mata, tačiau jau 10-ąją rezultatą išlygino Danilo.

Pergalingą įvartį "Ajax" pelnė 63-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė "Getafe" gynėjas Mathias Olivera.

Didesnių problemų antrosiose rungtynėse neturėjo "Manchester United" futbolininkai, kurie net 5:0 sutriuškino "Club Brugge" ir šešioliktfinalio seriją laimėjo bendru rezultatu 6:1.

Nugalėtojams įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė 11 metrų baudinį realizavęs Bruno Fernandesas, Odionas Ighalo bei Scottas McTominay'us, o antrajame kėlinyje dukart kamuolį į vartų tinklą siuntė Fredas.

Tiesa, Belgijos ekipa visus įvarčius praleido žaisdama mažumoje, kadangi iš aikštės dar 23-ąją minutę buvo pašalintas Simonas Deli.

"Basaksehir" 4:1 "Sporting" (Bendras rezultatas 5:4)

"Basel" 1:0 APOEL (Bendras rezultatas 4:0)

"Espanyol" 3:2 "Wolves" (Bendras rezultatas 3:6)

"Porto" 1:3 "Bayer" (Bendras rezultatas 2:5)

"Gent" 1:1 "Roma" (Bendras rezultatas 1:2)

LASK 2:0 "AZ Alkmaar" (Bendras rezultatas 3:1)

"Malmo" 0:3 "Wolfsburg" (Bendras rezultatas 1:5)

"Benfica" 3:3 "Shakhtar" (Bendras rezultatas 4:5)

"Celtic" 1:3 "Copenhagen" (Bendras rezultatas 2:4)

"Inter" 2:1 "Ludogorets" (Bendras rezultatas 4:1)