EL: "Arsenal" atsirevanšavo BATE, "Krasnodar" netikėtai eliminavo "Bayer" ekipą

Ketvirtadienį sužaistos UEFA Europos lygos šešioliktfinalių atsakomosios rungtynės.

Sensacijos išvengė Londono "Arsenal" ekipa, kuri namuose rezultatu 3:0 įveikė BATE futbolininkus. Pirmąsias rungtynes Baltarusijos komanda namuose laimėjo 1:0.

BATE ekipai tragiškai susiklostė jau pati rungtynių pradžia ir jau 4-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė Z. Volkovas.

Vėliau darbą užbaigė "kanonierių" gynėjai: 39-ąją minutę pasižymėjo S. Mustafi, 60-ąją įvartį pridėjo Sokratis.

"Arsenal" bendru rezultatu 3:1 iškovojo pergalę ir žengė į turnyro aštuntfinalį.

Kiek netikėtai iš turnyro pasitraukė "Bayer" ekipa, kuri namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su "Krasnodar".

Pirmosios rungtynės Rusijoje baigėsi lygiosiomis 0:0, todėl "Krasnodar" į kitą etapą žengė pritaikius išvykos įvarčio taisyklę.

Svečiai į priekį išsiveržė tik 84-ąją minutę, kai pasižymėjo M. Suleymanovas, tačiau po keletos minučių rezultatą išlygino Aranguizas.

Vis tik "Bayer" per likusį laiką pergalės išplėšti nesugebėjo ir baigė pasirodymą Europos lygoje.

Beje, šioms rungtynėms vadovavo teisėjų brigada iš Lietuvos.

Kitose rungtynėse "Valencia" namuose 1:0 įveikė "Celtic" bei po pergalės bendru rezultatu 3:0 tęsia kovą dėl trofėjaus.

Vienintelį susitikimo įvartį 70-ąją minutę pelnė K. Gameiro.

Nesunkią pergalę rezultatu 2:0 iškovojo ir "Napoli" ekipa, kuri bendru rezultatu net 5:1 sutriuškino "Zurich" ekipą bei pratęsė sezoną Europoje.

S. Verdi 43-ąją minutę išvedė Italų ekipą į priekį, o 75-ąją persvarą padvigubino A. Ounas.

Zagrebo "Dinamo" 3:0 "Plzen" (Bendras rezultatas 4:2)

"Eintracht" 4:1 "Shakhtar" (Bendras rezultatas 6:3)

"Salzburg" 4:0 "Club Brugge" (Bendras rezultatas 5:2)

"Villarreal" 1:1 "Sporting" (Bendras rezultatas 2:1)

"Zenit" 3:1 "Fenerbahce" (Bendras rezultatas 3:2)

"Benfica" 0:0 "Galatasaray" (Bendras rezultatas 2:1)

"Real Betis" 1:3 "Rennes" (Bendras rezultatas 4:6)

"Chelsea" 3:0 "Malmo" (Bendras rezultatas 5:1)

Kijevo "Dynamo" 1:0 "Olympiacos" (Bendras rezultatas 3:2)

"Genk" 1:4 "Slavia" (Bendras rezultatas 1:4)