Eksperimentinė "Bayern" sudėtis pranoko "Eintracht" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos šešerios 32-ojo turo rungtynės.

Sezono rungtynėms besiruošianti Miuncheno "Bayern" namuose susigrūmė su Frankfurto "Eintracht". Būsimam bavarų treneriui nustebinti Juppo Heynckeso nepavyko - šie varžovus sutriuškino rezultatu 4-1.

"Bayern" gretose rungtyniavo daug pagrindinės komandos patirties neturinčių žaidėjų, tačiau nestrukdė pasiekti pergalės. 43-ąją minutę jaunasis Niklas Dorschas išvedė "Bayern" į priekį.

Antrajame kėlinyje savo žodį tarė Sandro Wagneris. Po kelių minučių "Eintracht" sušvelnino atsilikimą, tačiau rungtynių pabaigoje dar po įvartį pasiekė Rafinha ir Niklas Sule.

Likę susitikimai baigėsi "Freiburg", "Stuttgart" ir "Hamburger" pergalėmis ir dar dvejomis lygiosiomis.

"Bayern" 4 - 1 "Eintracht"

"Freiburg" 3 - 2 "Koln"

"Hertha" 2 - 2 "Augsburg"

"Schalke" 1 - 1 "Gladbach"

"Wolfsburg" 1 - 3 "Hamburger"

"Bayer" 0 - 1 "Stuttgart"