EČ atranka: belgai neturėjo problemų su rusais, Velsas pasiekė svarbią pergalę

Šeštadienį vakare 2020 m. Europos čempionato atrankoje buvo sužaistos dar penkerios rungtynės.

Lengvą pergalę Sankt Peterburge šventė jau dėl patekimo į pagrindinį turnyro etapą ramūs esantys belgai, tiesa, šis pralaimėjimas nepakeitė ir rusų situacijos – jie liks antroje pozicijoje.

Pirmajame kėlinyje siautėjo broliai Hazardai – Thorganas pirmasis išvedė belgus į priekį, o vėliau savo žodį tarė Edenas, pasižymėjęs dubliu.

Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį belgams pridėjo Romelu Lukaku. Rusijos rinktinei paguodos įvartį įmušė Georgijus Džikija.

Svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į pagrindinį turnyro etapą pasiekė Velso rinktinės futbolininkai. Jie rezultatu 2:0 nugalėjo Azerbaidžaną.

Velso rinktinė lemiamas rungtynes žais su antroje vietoje esančia Vengrija, kuri Velsą lenkia vienu tašku.

Problemų su Latvija netikėtai turėjo Slovėnija. Tik latvių įvartis į savus vartus nulėmė slovėnų pergalę rezultatu 1:0. Jie dviem taškais atsilieka nuo antroje vietoje esančios ir rungtynėmis mažiau sužaidusios Austrijos.

Likę mačai baigėsi Kazachstano ir Škotijos pergalėmis.