EČ atranka: Anglija pažemino Juodkalniją, prancūzai išsigelbėjo mače su Moldova

Ketvirtadienį buvo sužaistos dar šešerios atrankos į 2020 metų Europos čempionatą rungtynės.

Įspūdingą pergalę namuose iškovojo Anglijos rinktinė, kuri net 7:0 sutriuškino Juodkalniją.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 11-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Alexas Oxlade'as-Chamberlainas.

18-ąją minutę smūgiu galva Anglijos pranašumą padvigubino Harry Kane'as, kuris 24-ąją minutę pridėjo dar vieną įvartį.

Anglai nesiruošė sustoti ir 30-ąją minutę ketvirtąjį komandos įvartį pelnė Marcusas Rashfordas.

37-ąją minutę trečiąjį savo ir penktąjį komandos įvartį pelnė H. Kane'as. Po pirmojo kėlinio anglai jau pirmavo 5:0.

66-ąją minutę Juodkalnijos rinktinės gynėjas Aleksandaras Sofranacas nukreipė kamuolį į savo vartus, o svečių agoniją 84-ąją minutę užbaigė septintąjį Anglijos rinktinės įvartį pelnęs Tammy Abrahamas.

Kitose rungtynėse sunkią pergalę iškovojo Prancūzijos rinktinė, kuri namuose rezultatu 2:1 įveikė Moldovą.

Jau 9-ąją minutę Moldova išsiveržė į priekį, kuomet grubia Clemento Lengleto klaida pasinaudojęs Vadimas Rata pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

35-ąją minutę Moldovos rinktinės futbolininkai buvo itin nepatenkinti šiose rungtynėse teisėjavusio lietuvio Gedimino Mažeikos sprendimu, kuris nefiksavo pražangos prieš svečių vartininką, o tuo pasinaudojęs Raphaelis Varane'as išlygino rezultatą.

Prancūzijos rinktinė pergalingą įvartį pelnė tik 79-ąją minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo Olivier Giroud.