E. Woodwardas įsitikinęs, kad "Man Utd" artimiausiu metu kovos dėl titulų

2019-11-18 20:11:27 Manchester United FC

"Manchester United" po Sero Alexo Fergusono pasitraukimo išgyvena ne pačius geriausius laikus, o dėl dažnai kritikos susilaukia ir vienas iš klubo vadovų Edas Woodwardas.

Vis tik pats anglas situacijos nedramatizuoja ir tikina, kad komanda eina teisingu keliu ir šiuo metu išgyvena permainų laikotarpį. Pasak E. Woodwardo, klubas ir toliau siekia kuo greičiau sugrįžti į kovą dėl trofėjų bei demonstruoti akiai patrauklų futbolą.

"Kalbant apie klubo filosofiją ir vykstančias permainas, reikia pasakyti, kad mes turime aiškią viziją.

Pastaraisiais metais padarytos investicijos į transferus, klubo infrastruktūrą, analitikus ar akademiją jau dabar duoda vaisių.

Labai didžiuojamės, kad jau netrukus pasieksime 4000 rungtynių ribą, kuriose aikštėje pasirodo bent vienas mūsų akademijos auklėtinis. Taip pat dedame daug vilčių į dabar akademijoje tobulėjančius jaunuolius.

Mūsų tikslas yra iškovoti trofėjus, bet tuo pat metu ir žaisti akiai patrauklų futbolą. Norime, kad komandoje būtų tiek mūsų akademijos auklėtinių, tiek aukščiausio lygio futbolininkų iš kitur", - kalbėjo E. Woodwardas.

Įvertinimas: 4 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 D444 11-19 00:56
12 3
Žaidė, o ne žaidžia, bet City vėl siūlo jam prisijungt į akademiją. O žaidžia vien todėl ten, nes united priima į akademiją, tik nuo 9 metų vaikus, o city turi ir jaunesnio amžiaus grupes.
Cituoti
 ManUTD! 11-19 07:38
7 3
City fanai atitruke biski,svarbu sumenkit river side’a,nesvarbu,kad apsitrauki neissaiskines faktu
Cituoti
 Blue blood 11-19 00:12
0 2
Tegu eina gilaus miego
Cituoti
Jesus Maria
Jesus Maria 11-18 21:55
2 9
Je *** *t ir nuo kada sia vizija turite? Pries paimant Maura ar jau atleidus?
Cituoti
MCsirgalius
MCsirgalius (Manchester City FC) 11-18 21:54
14 28
Apie kokia jis čia savo akademija didziuojasi, kai, net pačio Wayne Rooney sunus City akademija lanko, visi jau senei ant jusu dejo.
Cituoti