E. Valverde: ''Suarezas parodę savo vertę komandai''

Vyriausiasis „Barcelona” komandos treneris Ernesto Valverde teigė, kad Luisas Suarezas tik dar kartą įrodė, koks jis svarbus yra šiai komandai.

Puolėjas sekmadienį tapo tikru siaubu Madrido „Real” gynėjams. Jis pasiekė savo pirmąjį „El Clasico” hat-tricką, o „Barca” triumfavo triuškinančiu skirtumu 5:1.

„Tai yra normali situacija”, - Suarezo pasirodymą aiškino Valverde. - Praėjusį sezoną su Luisu nutiko ta pati situacija”.

„Daug žmonių kalba apie tai, kad jis nemuša įvarčių, tačiau jis visada dirba sunkiai. Tai anksčiau ar vėliau atneša rezultatą.

Bendroj perspektyvoje, tai yra būtent, ko mes ir tikimės iš jo. Mes esami nugalėtojai, jog turime jį savo komandoje. Nesitikėjau, kad tiek daug žmonių manęs klausinės apie Luisą, tačiau akivaizdu, kad įmušęs hat-tricką jis parodė savo vertę komandai”, - kalbėjo strategas.

Įvertinimas: 6 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 10-29 18:13
10 3
"kas antras savaitgalis CR baigia su dubliu, kartais hat-tricku" Tu čia kokioj visatoj gyveni? Su savo 4/90 sugebėjo sunaikinti Madref vagių viltis iškovoti titulą per porą mėnesių Dabar ant Mandžukičiaus kupros prajojo 3 mėnesius, bet nuopelnus sau apsišaukia aišku https://www.goal.com/en-kw/news/move-over-ronaldo-mandzukic-is-now-juventus-leading-man/1enkmoi1c8ee016y8yiz8y0wh3 Apsišviesk biški kokius šūdus čia nusišneki. Beje, man patiko Serie A Tapinaldo malkos statistikos tempimas už ausų. Tik dabar pastebėjau, kad šitam lavonui užrašė piridačias, kai kamuolys netyčia į kojas pataikė ir kai tragiškai prasmūgiavus į vartus atšokusį kamuolį kažkas damušė. Penaldo lavonui užrašė dvi piridačias, kai absoliučiai niekam neskaito tokių piridačių, nesuprantu kokia čia proga futbolo Byberiui užrašė
Cituoti
Milstas
Milstas (Juventus FC, Meksika) 10-29 16:16
2 2
Jo jo, kas antras savaitgalis CR baigia su dubliu, kartais hat-tricku, plius assistai į kairę į dešinę komandos draugams. O jei į temą Suarez visada man labai patiko kaip puolėjas, kartais keista būna kad ant jo taip nepelnytai stumia.
Cituoti