E. Valverde ramina klubo gerbėjus: L. Messi trauma nėra rimta

Ernesto Valverde treniruojamai "Barcai" pavyko grįžti į pergalių kelią, tačiau rungtynėse su "Villarreal" ir vėl traumą patyrė Lionelis Messi.

Susitikimą startinėje sudėtyje pradėjęs argentinietis pirmojo kėlinio pabaigoje pajautė šlaunies skausmą. Jam iš pradžių pagalbą suteikė klubo medikai, kurie pastatė jį ant kojų ir šis užbaigė pirmąjį kėlinį.

Visgi rezultatyviu perdavimu per pirmas 45 minutes pasižymėjęs L. Messi antrajame kėlinyje į aikštę negrįžo ir tai rimtai išgąsdino klubo gerbėjus.

Po rungtynių kalbėjęs E. Valverde teigė, jog tai buvo padaryta dėl atsargumo.

"Kai kažkas nutinka Lioneliui, pasaulis sustoja", – spaudos konferencijoje kalbėjo strategas. – Neatrodo, kad sužeidimas yra rimtas. Jis greičiausiai tuo metu pajautė nemalonų šlaunies raumens skausmą".

"Į aikštę jis negrįžo tik dėl noro apsidrausti, jog nebūtų dar rimtesnių pasekmių", – pridūrė E. Valverde.

Kalbėdamas apie pergalę prieš "Villarreal", strategas teigė: "Svarbiausia buvo laimėti. Įprastai namuose žaidžiame puikiai, nors šiandien tikrai buvo sunku.

Pirmajame kėlinyje turėjome momentų, kurių metų žaidėme gana prastai. Savo aikštėje neturime jokių problemų, bet norėtųsi tą padaryti ir žaidžiant svetur."

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 09-25 12:47
32 21
Artestai, nesipjauk tų venų, yra pagalbos linijų visokių, iš ko po to žviegt reikės Šiaip aišku, Messi ant kupros dvi komandos, pagrindinis variklis, nuolatos lesamas per kojas non stop, tai natūralu, kad jau turėtų perleisti spardomojo rolę kažkam kitam. Divenaldo mazgotė šiuo aspektu daug protingesnis. Pirmas dalykas jis krenta kaip skuduras nuo vėjo gūsio ir voliojasi net negaudamas kontakto, Messi neverkdamas eina kiaurai sienas. Antras dalykas jis jau būdamas vos 27 metų visiškai supuvo fiziškai ir iš vedančio žaidėjo tapo vartininko aikštelės paminklu, todėl automatiškai darbo lygis tapo švelniai tariant nulinis palygint su Messi, tiesiog laukimas idealių padačių ant lėkštutės didelės žalos kūnui nedaro. O futbolo pasaulis laukia kada gi Messi pagaliau pradės pastebimai stabdyti, 32 metai ir vis dar nėra nieko net arti jo nors fizinių savybių silpnėjimas jau pastebimas, vietoj 4-5 gynėjų daužo po tik po 2-3. Tapinaldo rąstas visiškai supuvo vos 27, Messi 32 metų vis dar kosTminis ir gal bus jau šiemet, kad nebepatemps savo paties lygio. Ir nors jau tris metus kartojam tą patį, bet Messi vistiek nesustoja, nebe reikalo jam visas futbolo pasaulis klijuoja geriausio istorijoje statusą. Įdomu kur toliau pasuks jo kelias, į puolėjus ar į centro saugus, manau iki 36 be problemų daužys aukščiausiame lygyje. Kai tuo tarpu Tapinaldo lavonas būdamas 32-33 metų netgi merdinčioj pensininkų ir atbrosų lygoj atrodo lėtas Skirtumas daugiau negu kraupus, ypač turint omemyje tai, kad Messi žaidimas paremtas mąstymu ir technika, o Penaldo paminklo fizinėmis savybėmis. Aišku todėl ir visiškai nuduso bei pats po pasisakė tapęs vartininko aikštelės stulpu būdamas vos 27 metų, kai turėtų būti pačiam jėgų žydėjime. Čia nuo dopingo ar ko, bet labai anksti Oldnaldo suseno.
Cituoti
GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 09-25 15:50
6 1
Panašu į pabaigos pradžią...
Cituoti
Gnomo kekse
Gnomo kekse (BV Borussia Dortmund 09, Vokietija) 09-25 17:24
3 1
Man atrodo Metta buvo tas kuri subaladojo Artestas Detroite Nors siaip neaisku ar jis gimes dar buvo tada
Cituoti
daydreamS
daydreamS 09-25 15:22
2 3
grynai dzin
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 09-25 12:25
16 31
Jus atsiverskit mano komentarus, pries kokius tris metus. Kai visi ukavo, kad CR daugiau metu, nei mesiui ir kad anksciau prades gest ir kai as drasiai sakiau, kad po triju metu blusa nebepalos, del paprasciausios priezasties - jis buvo auginamas ant anaboliku, kad nuo metro trim, daaugtu iki metro pem. Paprasciausiai nebeatlaiko kunas tu perkrovu, net nebereikia kontakto, lygioj vietoj traumos. Tie anabolikai suteike tik laikina efekta, cia tas pats, kas i ziguli piltum reaktyvini kura. Blaugrana ziguliukas ima byreti.
Cituoti