E. Valverde: "Neketiname rizikuoti Messi sveikata" (papildyta)

Ernesto Valverde nežino, kaip tiksliai jaučiasi Lionelis Messi, tačiau vis dar neatmeta jo galimybės pasirodyti rungtynėse su Madrido "Real".

Šeštadienį rungtynėse su "Valencia" susižeidęs L. Messi nesitreniravo pastarąsias dvi dienas. Jau rytoj "Barcos" namuose laukia pirmasis Karaliaus taurės pusfinalio mačas prieš Madrido "Real".

E. Valverde negalėjo nei patvirtinti, nei paneigti, jog L. Messi rytoj nežais: "Nebuvome šiandien susitikę su Leo, todėl negaliu atsakyti į šį klausimą. Po treniruotės bus aišku, kaip jis jaučiasi"

"Aš neketinu priimti rizikingus sprendimus, kai mūsų netrukus lauks daug svarbių rungtynių. Situacija būtų kitokia, jeigu žaistume paskutines "La Liga" rungtynes.

Jeigu žaidėjas turi traumą, nesvarbu tai Messi ar ne, aš neketinu rizikuoti jo sveikata", – argentiniečio situaciją komentavo E. Valverde.

Sulaukęs klausimo, ar jaučiasi, jog yra favoritai šioje pusfinalio poroje, E. Valverde atsakė: "Nemanau, kad yra favoritų, kai pusfinalyje susitinka "Real" ir "Barca". Tai yra nenuspėjama kova."

"El Clasico" akistata trečiadienį startuos 22 valandą Lietuvos laiku.


Kiek vėliau Lionelis Messi buvo užfiksuotas dalyvaujantis bendroje treniruotėje. Pasak dienraščio AS, argentinietis treniravosi be didesnių problemų, todėl yra nemaža tikimybė, kad bent jau bus registruotas mačui su "Real".

 

Įvertinimas: 3 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 02-05 23:40
2 0
Paskutiniam sakinį tai paminėjau nesijaudink žmogau :p
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 02-05 22:10
4 2
Tas ir yra, kad susitvarke kai Reale *** konkreri buvo... Remtis tomis rungtynemis nelogiska
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 02-05 21:11
4 5
Jei be Messi buvo 5-1 tai ir dabar susitvarkys manau, bet matant dabartinį Real'ą tai laukia kova .
Cituoti