E. Valverde: "Dembele yra puikus žaidėjas, tačiau iš jo tikimės dar daugiau"

Ernesto Valverde neliko nusivylęs lygiosiomis Ispanijos sostinėje ir pridūrė, kad iš Ousmane'o Dembele panašaus žaidimo tikisi ir kitose rungtynėse.

Nors O. Dembele aikštėje pasirodė tik 80-ąją minutę, jis tapo šių rungtynių didvyriu. "Atletico" po Diego Costos įvarčio pirmavo, tačiau prancūzas 90-ąją minutę pasiekė puikų įvartį ir neleido varžovams išstumti katalonus iš pirmosios pozicijos.

"Dembele yra puikus žaidėjas, turintis daug gerų savybių, įskaitant ir gebėjimą mušti įvarčius. Komanda privalo turėti tokio tipo specialistą. Mūsų krašto žaidėjai turi žaisti agresyviai, priimti rizikingus sprendimus ir padėti komandai gynyboje. Dembele turi pasitikėjimo savimi, žaidžia abejomis kojomis, kas suteikia pranašumą aikštėje", - po rungtynių kalbėjo E. Valverde.

"Apie Dembele daug kalbama visuomenėje, tačiau mes tikimės, kad jis mums atneš dar daug teigiamų akimirkų. Jo minučių skaičius aikštėje priklauso nuo to, kiek jis yra pasiruošęs dirbti treniruotėse.

Jis nebuvo pakviestas į mūsų paskutines rungtynes, tačiau mes turime jam padėti atsiskleisti. Jis šiandien tai parodė, bet mes iš jo tikimės dar daugiau, nes jis yra labai talentingas žaidėjas", - pridūrė strategas.

O. Dembele šį sezoną per 16 rungtynių yra įmušęs septynis įvarčius ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus.

Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 11-25 14:31
4 2
Įtariu ne apie tą pagalvojai
Cituoti
 bodylip 11-25 14:16
0 1
Kad karalius Arturas, bent man atrodo, vienas geriausių pastarųjų barcos pirkinių. Negirdėtas, bet tikrai labai tinkantis tokiai komandai saugas.
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 11-25 13:36
3 5
Būtent, kad iš Valverdes ir tikimasi daugiau Vakar maksimaliai įmanomai impotentiškai paruošė komandą, gerai, kad dar sugebėjo įleist atakuojančių žaidėjų, kai jau rezultatas neigiamas buvo Visi daro klaidų, net ir geriausieji, bet jau LAIKAS rodyti, kad bent kažkiek patobulėjai nuo Romos pagaidinimo, bet panašu, kad situacija tik prastėja. Rezultatai poc.hui, visos komandos grybavo pirmus kelis mėnesius, kurios turėjo didelį skaičių žaidėjų WC2018, bet jau po truputį viskas grįžta į savo vietas, tik Barcos grajus kaip buvo blankus sezono pradžioj taip ir toliau degraduoja su tokiu impotentu Apie Karaliaus Artūro ir panašius pirkinius turbūt neverta net diskutuoti.
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 11-25 13:30
2 9
Nzn, man tai Dembele nerealus zaidejas, su nerealiais duomenm? Kodel jis sedi ant suolo? Nzn. Ar tai nebus panasus atvejis i atveji, kai Dybala sedejo ARgentinos rinktineje ant suolo. Ar nebus tos pacios priezastys?
Cituoti