E. Valverde baiminasi dėl L. Messi traumos

Lionelis Messi dar kartą išgelbėjo "Barcelona", tačiau rungtynes su "Valencia" užbaigė ne pačios geriausios fizinės būklės.

Antrajame kėlinyje L. Messi buvo sutrenkta šlaunis. Argentiniečiui pagalbą iškart suteikė klubo medikai ir jis grįžo į aikštę, tačiau Barselonoje jau pradėta baimintis, jog L. Messi gali tekti praleisti trečiadienį įvyksiantį "El Clasico".

Po rungtynių Ernesto Valverde teigė, kad jokios informacijos apie traumą neturi, tačiau jei L. Messi nebus šimtu procentų pasiruošęs trečiadieniui, jis ir nebus registruotas mačui.

"Messi turi mažą problemą, tačiau kas tiksliai atsitiko, aš nežinau", – po rungtynių žurnalistams sakė E. Valverde.

"Turime palaukti ir pažiūrėti, ką mums pasakys medikų štabas. Jeigu matysime, kad su juo viskas yra gerai, jis žais trečiadienį", – pridūrė strategas.

L. Messi šį sezoną jau praleido vieną "El Clasico", tačiau "Barcai" tuomet neprireikė ir jo pagalbos – Madrido komanda buvo sutriuškinta "Camp Nou" stadione.

Įvertinimas: 7 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 02-03 14:36
9 0
Sad sad..
Cituoti
 Nelegalass10 02-03 17:48
5 0
Alvydas30 tu esi vienintelis pasaulyje su dainium gyvenimo klaidos gaila man jusu tevu Jai nori sakyk kur kada susitinkam daune
Cituoti
 Donatas30 (Bayern Munich FC, Vokietija) 02-03 12:47
0 16
*** isvis
Cituoti
 Alvydas30 02-03 15:32
9 33
Mesis yra vienintelis zaidejas pasaulije kur simuliuoja traumas ir priesininkus papirkineja kad imustu ivarti ka manai apie tai vaidoshiau?
Cituoti