E. Hazardas šį sezoną į aikštę nebegrįš

2020-02-24 13:21:10 Eden Hazard Real Madrid C.F.

Traumą patyrusiam Edenui Hazardui iškilo grėsmė praleisti 2020 m. Europos čempionatą.

Belgijos rinktinės treneris Roberto Martinezas patvirtino, kad reabilitacija užtruks mažiausiai tris mėnesius, todėl Madrido "Real" gretose jis šį sezoną nebežais.

29-erių metų futbolininkui rungtynėse su Valensijos "Levante" lūžo kulkšnis. Kaip atskleidė pats strategas, belgas 2017-aisias jau yra turėjęs panašią traumą, dėl kurios jis praleido daugiau nei du mėnesius.

"Labai liūdna, nes dėl šios traumos jis negalės žaisti mažiausiai tris mėnesius, o toks žaidėjas kaip Edenas aikštėje turėtų būti visada", – apgailestavo strategas.

"Komunikuojame su "Real" medikais ir labai išgyvename dėl Edeno. Liūdniausia, kad tai nutiko prieš tokias svarbias rungtynes ("Man City" – red.)", – pridūrė R. Martinezas.

AS teigimu, dabar vienintelis klausimas yra tai, ar E. Hazardui reikės gultis ant operacinio stalo. Jeigu bus nuspręsta atlikti operaciją, o tai yra rekomenduojama po dviejų kone identiškų traumų per tą patį sezoną, jam neabejotinai teks praleisti Europos pirmenybes.

Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Blue blood 02-24 15:29
16 0
Va cia tai gaila hazardo nevykes ir pilnas traumu sezonas (
Cituoti
 Aš Audrius 02-24 23:48
2 0
Tikrai labai gaila. Daug is jo tiketasi buvo siame sezone.
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 02-24 18:36
1 0
Kas per sezonas .... Kitas tikėkimės atsipirks. Kol žaidė Chelsea nebuvo taip kad visa sezona traumose keliose rungtynėse tik pasirodė
Cituoti