E. Hazardas patvirtino apie būsimas permainas: "Manau, kad tai buvo atsisveikinimas"

2019-05-30 00:12:41 Eden Hazard Chelsea FC

Edenas Hazardas su Londono "Chelsea" klubu atsisveikino pačiu gražiausiu būdu – belgo vedama "mėlynųjų" ekipa UEFA Europos lygos finale pranoko "Arsenal" ir tapo turnyro nugalėtojais.

Iškart po rungtynių duotame interviu E. Hazardas patvirtino, kad tai buvo jo paskutinės rungtynės su "Chelsea" marškinėliais. Jos buvo įsimintos jam – belgas įmušė du įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Jau kurį laiką buvo vieša paslaptis, kad belgas ruošiasi iškeliauti į Madrido "Real" klubą. "Chelsea" sezonui galiausiai pasibaigus, tikimasi artimiausiomis dienomis sulaukti oficialaus pranešimo.

"Apie savo sprendimą "Chelsea" klubą informavau prieš dvi savaites. Dabar liko tik abiems klubams ("Chelsea" ir "Real" – red.) išspręsti likusius neaiškumus", – pareiškė belgas.

Paklaustas, ar tai ir buvo jo paskutinės rungtynės "Chelsea" ekipoje, E. Hazardas atsakė: "Tai tikriausiai buvo atsisveikinimas. Aš išpildžiau savo svajonę ir septynerius metus rungtyniavau viename didžiausių "Premier" lygos klubų.

Aš norėjau permainų jau praėjusią vasarą, tačiau tuomet tarp klubų nieko neįvyko. Dabar atėjo laikas naujiems karjeros iššūkiams."

E. Hazardas "Chelsea" klube per septynerius metus sužaidė 352 rungtynes ir pelnė 110 įvarčių.

Įvertinimas: 8 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Aš Audrius 05-30 00:29
54 0
Siaip nieks negali pykti. Atidave maksimuma klube. Dabar jis nori Ciampionu lygos aukso, nes su Realu, jai susirinktas zvaigzdynas susizais tai vel viska ims. Cia Londone jis viska laimejo, o tokio kalibro zaidejas tikrai nori kitu issukiu. Tiksliau gal permainu. 7 metai yra daug, tiesiog galbut neber motyvacijos kai zinai jog su dabartine sudetimi padare klubas maksimuma, o zaidejo ambicijos yra auksciau to. Sekmes jam, kad ir kur jis zais, visad liks Chelsea #10
Cituoti
 ChelseaFC10 05-30 00:30
21 0
Nieko negali sakyti, geras zaidejas laike chelsea ant savo peciu, sekmes. Bus proga chelsiui pradeti kurti kazka naujo, nes jaunimo turi daugiau negu reikia, plius visi isnuomoti zaidejai.
Cituoti
 Blue blood 05-30 09:36
1 0
Aciu Champione Champione Champione
Cituoti
Gaucho
Gaucho (Arsenal FC) 05-31 08:02
0 0
Ne viską, Čempionų lygos taip ir nematė
Cituoti
ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 05-30 01:44
2 2
Vaidosiau, jisai sake, ka ne PL, bet pasaulio.. Vaiduk, nejau sunku su anglu klb?
Cituoti