E. Hazardas: "Mano svajonė visuomet buvo žaisti "Real" gretose"

2019-10-29 17:49:12 Eden Hazard La Liga Real Madrid C.F.

Praėjusią vasarą iš "Chelsea" ekipos į Madrido "Real" persikėlęs Edenas Hazardas atskleidė, kad sprendimą išvykti į Ispaniją buvo priėmęs jau gerokai anksčiau.

Belgas pripažino, kad į "Real" norėjo išvykti dar 2018 metais, tačiau tuomet to padaryti tiesiog nepavyko.

"Po pasaulio čempionato pasakiau sau, kad noriu išvykti į "Real" dabar pat, tačiau tai nebuvo įmanoma ir dar metus praleidau "Chelsea" gretose. Tai palengvino mano situaciją, o klubas nesudarė sunkumų man išvykti.

Mano svajonė visuomet buvo žaisti "Real" gretose. Tai - didžiausias klubas pasaulyje ir kol kas čia esu viskuo patenkintas.

Courtois man visada sakė, kad "Real" yra geriausias klubas. Prieš atvykdamas čia taip pat kalbėjausi su Modričiumi. Susidarė įspūdis, jog jie visi manęs laukė komandoje ir pagaliau tai įvyko", - bendraudamas su klubo televizija sakė E. Hazardas.

Belgijos rinktinės futbolininkas "Real" gretose šį sezoną jau spėjo sužaisti 7 rungtynes, per kurias pelnė 1 įvartį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Įvertinimas: 4 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 10-29 18:08
14 9
Rex... O kaip tu pavadinsi kluba kuris 33 ligas turi ir 13 CL, siuo metu geriausiu nepavadintum, bet didziausiu jo, nes didesniu nera
Cituoti