E. Hazardas išskyrė Europos čempionato favoritus

Belgijos rinktinė nesusidūrė su rimtesniu pasipriešinimu atrankoje į 2020 metų Europos futbolo čempionatą.

2018 metų pasaulio čempionate trečiąją vietą iškovoję belgai atrankoje laimėjo visas devynerias iki šiol žaistas rungtynes, o pergalės atveju prieš Kiprą surinks maksimalų taškų kiekį - 30.

Rinktinės lyderis Edenas Hazardas yra įsitikinęs, kad jo komanda yra dar stipresnė lyginant su ta, kuri žaidė prieš dvejus metus vykusiame pasaulio čempionate.

"Esame dar labiau patyrę, nei buvome 2018 metų pasaulio čempionate, o taip pat turėjome dar daugiau laiko perprasti trenerio filosofiją.

Puikiai pažįstame vienas kitą, o taip pat turime pajėgių jaunų žaidėjų. Manau, kad dabar esame dar stipresni. Dabar turime nugalėtojų mentalitetą, kurio mums šiek tiek trūko paskutiniuose turnyruose", - bendraudamas su žurnalistais kalbėjo E. Hazardas.

Krašto puolėjas taip išskyrė ir artėjančio čempionato favoritus, tarp kurių mato ir savo nacionalinę rinktinę.

"Akivaizdu, kad Belgija yra tarp Europos čempionato favoritų, tačiau tikrai nesame tokie vieni. Prancūzija, Italija, Ispanija, Anglija bus labai rimti konkurentai", - pridėjo belgas.

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


loryno (FC Barcelona, Nyderlandai) 11-19 18:56
5 2
Na su juo tenka sutikti,bet manau,pamirso pamineti Olandija ir Vokietije...Jos visos yra stiprios skirtingomis taktikomis zaidziantys.Laimeti gali bet kas is situ isvardytu,as matau pusfinali: Belgija,Olandija Prancuzija ir Ispanija,jai jie nesusitiks ketvirfinali.tarkim Prancuzija vs Anglija...Prancuzai eina tolin cia mano nuomone,belgija vs croatika,belgija eina tolin... Sveicarija vs Olandija taip pat,ir Italai Ispanai po penanti Ispanai...ka jus manot?
Cituoti
 Aš Audrius 11-19 20:21
2 2
Siuo atveju nematau kodel reik kuklintis. Vieni favoritu belgai yra, mano akyse tai jie stipriausi kolkas. Bet visgi ciamponate buna ir nekokiu varzybu todel visko but gali, bet siai dienai tai tikrai numeris 1 komanda.
Cituoti
 BVBarsukas (F.C. Internazionale Milano, BV Borussia Dortmund 09) 11-19 19:18
2 5
Keista, kad Vokietiją ir Kroatiją nuvertina
Cituoti
Kenedis 11-19 20:10
0 10
Kad tu Hazardai jei ir toliau taip losi, tai Belgija nieko gero nenuveiks
Cituoti