E. Abidalis Paryžių paliko be susitarimo su PSG
  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
nvm 08-14 08:25
2 2
Kad shitmar'as nevertas daugiau 100mln. Jei šeichai gerokai permokėjo (juk oficialiai ne psg pirko, o pats shitmar'as išsipirko kontraktą, "gavęs pinigų už Kataro čempionato reklamą", tai čia jau vien jų problemos. Puiki proga putytėms truputį nuleisti transferų kainas "ant žemės", bet turbūt anie šia proga nepasinaudos.
Cituoti
I.P 08-14 07:50
2 1
Iskeist 2 žaidžiančius ir duot 100 mln už paukštį sėdintį pavasariais ant suolo? Čia kaip Ferrari iskeist i rytais nesikuriantį Fiat'a.
Cituoti
????? 08-13 22:10
4 2
Minusai iš eurofootball? Professional in high level then
Cituoti
Beje 08-13 22:09
4 0
Tą patį skelbia ir CaughtOffside https://www.caughtoffside.com/2019/08/13/neymar-could-undergo-barcelona-medical-this-week-should-blaugrana-agree-deal-with-psg-in-coming-days/, The Sun išvis kalba apie Real, kad už Neymar duoda Varane, Marcelo, Isco https://www.thesun.co.uk/sport/football/9702876/transfer-news-live-mustafi-neymar-isco-varane-marcelo-eriksen/, bet tikriausiai The Sun patikimumu visi žino kaip yra Esmė, kad Barca didelis procentas, kad turės jau šiemet Neymar
Cituoti
Tai kaip ten? 08-13 22:05
2 0
Sport-English sako, kad viskas gali būt išspręsta jau penktadienį, tai kaip ten eurofootball su tais susitarimais dėl neymar? https://www.sport-english.com/en/news/barca/paris-united-neymar-could-have-his-medical-with-barca-on-friday-7592631
Cituoti
2 Mantas King 08-13 22:02
2 1
Labanakt vaikučiai senai baigėsi miegot. Neymar yra tavo didžiausias košmaras, tad į tvartą ir saldžių sapnų
Cituoti
????? 08-13 22:01
2 3
Iš dalies pritariu. Noras nebūti Mess'io šešėlyje padarė taip, kad neišlipa iš skandalų. Krito manau ir įvaizdis jo, o tai atsiliepė ir pačiam Neymar. Jei neklystu kažkuri firma su juo nutraukė bendradarbiavimą, jei gerai atsimenu, tai Nike, jei klystu pataisykit. Antra pats jau manau supranta kiek prisivirė reikalų ir kaip kurie negatyviai jau spėju vyksta iš tų nervų. Bet jis visviena vienas iš geriausių šiuo metu puolėjų ir kaip ten bebūtų visviena yra geras futbolininkas. Traumos? Na kas jų neturi. Man iš šalies stebint situaciją ir susidarė įspūdis, kad nemažai jis ir pats pastangų įdeda, kad nežaistų PSG nuo pat įsigijimo. Jei gerai pamenu pradžioje perėjimo į PSG pats pasakė, kad PSG už jį permokėjo. Išssipisinėja jis man atrodo iš PSG. Nes greit suprato kokią nesamonę padarė. Tad aš galvoju, kad ir tie negatyviai čia dar yra ir iš to, kad jis dėjas ant to PSG ir išsipissinėja belenkaip. Bracoj nu nepamenu kad taip būtų. Nes gerbė manau ir patį klubą ir pats jautėsi kaip namie, o čia Cavani, Mbappe, jau nebėra jis svarbiausias, o tai kiekviena manau žaidėją šiek tiek ir liūdina ir žeidžia, jie tam ir ardosi, kad būtų vertinami, iš ko plaukia geresnė alga, reklamos ir t.t. Klystu?
Cituoti
????? 08-13 21:47
5 1
Nebūtinai, Barca turi ką pasiūlyt. Kaip kurie portalai skelbia, kad Semedo juos ir tenkina. Tad jei tai tiesa nebūtinai Dembele gali būt parduotas. Eurofootball mano nuomone yra peltkų bobų lygio portalas, tad nepasikliaučiau juo labai. Patarimas Marca, kitais užsienio domėkis, ten daugiau sugeba parašyti, nei EuroFootball čia
Cituoti
To LaisvasVej 08-13 21:45
8 1
Dembele gal ir gaila atiduoti, net ir Rakitic nenurašyčiau, bet Neymar už tuos abu sudėjus yra žymiai vertingesnis Barcai, turiu omenį Coutinho ir Rakitic, bet PSG ir ne kvaili, supranta kiek Barcai neymar svarbus, tad ir išsippppisinėja. Beje jei neklystu pats PSG savininkas skubina visą procesą ir.
Cituoti
????? 08-13 21:43
4 5
Mane tai stebina htts://www.eurofootball.lt "žurnalistų" (sunku tokius taip vadinti, kaip matai kokia info skelbiama ir pan., tad kabutėse lai būna) informacijos rinkimo metodika ir jos viešinimas. Paskalas ir visokias dezinformacijas, kaip neva Mbappe išmetė iš apdovanojimų fotosesijos Neymar'ą, greitai paskelbia, o va apie sandorius kažkodėl pusę informacijos nutyli. Pirma tiek berots Marca, tiek UK berots nemažai portalų skelbia, kad suma ne 100 000, o 250 000, taip pat kalba buvo apie Coutinho, netgi eigoje buvo pasirodę info, kad neva su Barca paskui varė ir Coutinho agentas, bet tokia informacija greitai buvo paneigta. Apie Rakitic ir Dembele nežinau, greičiausiai būtų logiška, bet jei gerai supratau sandoris pasustūmėjas į priekį yra ir įvairūs portalai kaip kurie, tiksliau gal iš jų talpinamos informacijos, galima suprasti, kad Neymar visai ir realu, kad pasieks Barca jau šią vasarą. O dėl Real kažkuris portalas net pagalvojo garsaiai, kad čia gali būt ir variantas, kad PSG su Real special taip kalba dėl neymar persikėlimo į Real, dėl spaudimo Barcai, nes nemažai portalų rašė, kad nori (vienas įvardina vieną pusę, kitas jau kitą, sunku suprasti), kad pusės suinteresuotos kuo greičiau atsikratyti ir įsigyti Neymar. Tiek žinių. Final rezultatas, kad Barca deda didelęs pastangas, nes anščiau buvo skelbta, kad ir Barcos kaip kurie žaidėjai, kaip Suarez, Messi nori Neymar Barcoj. O PSG kaip kurių portalų teigimu ir nori pasilikti jį, bet pats žaidėjas nenori. Tame tarpe ir Verratti, Mbappe, tad vėl iš kur ištraukta, kad Mbappe ten išstūmė Neymar tai nesugalvoju. Totalus šlamštas paskelbtas pasigavus nesamoningą medžiagą iš intiko eurofootball "žurnalistų"
Cituoti
As 08-13 21:42
4 4
Nesamone imti ta cirkininka..dar tiek atiduoti.,tuo labiau nieko is jo nebus,per savo skandalus susigadino karjera butu likes barsoje butu manau tapes super zaideju,bet ne matai demesio per mazai.Psg savininku vietoje palikciau ji ant suolo visam sezonui tegu pajaucia pasekmes,bet aisku uz nieka nenores moketi algos,tai vis tiek juo atsikratys.Netikiu kad eis i real,nes real manau biski protingesni.lauksim serialo tesinio.
Cituoti
:) 08-13 21:41
5 2
Tuchelis ir PSG nori gauti butinai Dembele, jeigu jo negaus numanoma, kad mainu nebus.
Cituoti