Du šimtai „Kruojos" fanų pagerbė A lygoje sublizgėjusią ekipą

P.Jakelis, fkkruoja.lt 2014-12-02 13:54:45 A lyga

Sekmadienį Kultūros centre susirinko daugiau nei du šimtai miesto gyventojų ir svečių, kurie pasveikino ir pagerbė Pakruojo „Kruojos“ futbolininkus, iškovojusius Lietuvos futbolo A lygos sidabro medalius. Tai – didžiausias pasiekimas Pakruojo sporto istorijoje.

Šventės metu gera energija tiesiog veržėsi pro kraštus – susirinkę sporto gerbėjai daugybę kartų stojosi iš savo vietų ir garsiais aplodismentais dėkojo komandai už sezoną. Renginio vedėjui ne kartą teko palūkėti, kol plojimai ir ovacijos aprims, kad renginys galėtų tęstis.

Atvykusius į Kultūros centrą prie įėjimo į didžiąją salę pasitiko orkestras „Viestartas“, o tarp gausybės sveikinimų, rimtų ir linksmų kalbų susirinkusią publiką džiugino „Linkuvos vokalo studijos“ ir „Šiaulių profesinio rengimo centro šokių grupės X“ pasirodymai.

„Kruojos“ pagrindinės komandos žaidėjai, treneriai ir administracijos darbuotojai buvo apdovanoti Pakruojo rajono merės Astos Jasiūnienės pasirašytomis padėkomis ir gėlėmis. Pagerbti ir apdovanoti taip pat buvo ir „Kruojos“ dublerių ekipos nariai, kurie triumfavo A lygos dublerių čempionate.

Renginio metu „Kruoją“ apdovanojo ir sveikino ne tik A.Jasiūnienė, bet ir sporto centro direktorius Rimantas Čeponis, taip pat futbolui neabejingas Justinas Jasiukaitis, rajono tarybos nariai Erika Kižienė ir Povilas Karvelis, seimo narys Vitalijus Gailius, gausus rėmėjų būrys ir kiti.

Prie komandos sėkmingo gyvavimo prisidedantiems rėmėjams šventėje didelį ačiū tarė komandos direktorius ir vadovas Emilijus Junevičius, savo ruožtu rėmėjai ir partneriai džiaugėsi galėdami prisidėti prie mažo miestelio didelės komandos pergalių ir žadėjo prie to prisidėti ir kitame sezone.

Šventės metu į gausiai susirinkusius gerbėjus kreipėsi vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas, asistentas Aidas Dambrauskas, taip pat pakruojietis, dešimt įvarčių sezone pelnęs Aivaras Bagočius, saugas Robertas Vėževičius ir kapitonas Ričardas Beniušis. Jie visi dėkojo kiekvienam už palaikymą ir kvietė atvykti į stadioną ir kitame sezone.

Renginiui pasibaigus kiekvienas norintis galėjo nemokamai gauti komandos sidabrinę nuotrauką. Susirinkusieji dar kurį laiką po šventės pabaigos bendravo su žaidėjais, įsiamžino bendrose nuotraukose ir prašė autografų.

Oficialiai sezono uždanga nusileis šį ketvirtadienį, kuomet sostinėje vyks lietuviško futbolo sezono uždarymo renginys. Jame „Kruojai“ bus įteikti A lygos sidabro medaliai.

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.