Dominavęs "Chelsea" šventė pergalę Londono derbyje


 Aš Audrius 02-23 00:35
0 1
Ko varotvant spurs ? Ner kam zaist, nu nei Kzne nei Son. Vienaip ar kitaip, bet konpensuot reik ju ivarcius, o tai padaryt yra sunku. Smagu jog Chelsea laimejo, bet pergale pries toki Tote ner tokia ir baisiai saldi. Reik laikyt nagais dantim ta 4 vieta. Giroud, as nuo sezono pradzios sakiau jog ji reik leist ir duot zaist. Jis puikus puolejas, va pyst golas. Ir judejo gerai. R.James tai man su kiekvienu matchu vis stebina. Faktas jog bus ar bent turi potencialo buti zvaigzdei.
Cituoti
 Gerard 02-22 20:05
0 0
Sveikinimai Chelsea fanams. Labai, labai svarbi pergalė prieš tiesioginius konkurentus.
Cituoti
Anbo
Anbo (Brazilija) 02-22 19:39
2 1
kokio baisumo ManCity aprangos šį vakarą
Cituoti
 Blue blood 02-22 18:11
0 0
Jo giroud stipriau atrodo nei Batshuayi gal nuo alkio o gal nuo noro kazka irodyti,savo indeliais
Cituoti
ChelseaFC FcukLoserpool
ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 02-22 17:43
8 3
su pergale!!! bet niekaip nesuprantu, kas per medziai dirba su VAR.. Lo Celso ***s vos kojos nesulauze, bet pofik.. Raudonos ner Speju VAR teisejas ciulpia Maurui
Cituoti
Escalade
 Escalade (Chelsea FC, Belgija) 02-22 16:24
12 3
Po pirmo kėlinio šauni nuojauta buvo. Visi puikiai žaidė. Christensen gynyboje tiesiog nepralaužiamas, gerai užsiėmęs poziciją. Barkley nustebino, tvirtai sužaidė, puikiose pozicijose atsirasdavo. Kovačič juda nesveikai, indovidualiai ypač. Azpi gynyboje tikras kapitonas ir pavyzdys, va kur jam reikia būti, ne puolime pastoviai kraštuose maltis. Mount'o poilsis teigiamas. Gražu žiūrėti kaip spaudė VISĄ kėlinį nesustodamas. Visa komanda judėjo lyg vienas organizmas tiek puolime, tiek gynyboje, tiek puolime. Giroud gražuolis, taip gera širdy, kai įmušė. Matėsi ką jam tai reiškė. Reece prasčiau pirmam kėliny, juda tik atgal. Jorgo pasai silpni(išskyrus beveik assistą), bet interceptina viską kelyje. Alonso daugybę galimybių atveria. Labai pozityviai pirmame užjudėjo Chelsea. Antram kėliny akseleratorius neatleistas, Alonso įvartis :O iki jo visi sužaidė itin gražiai, bene tobula ataka. Giroud gerai antram aukšte kovoja ir laimi. Jis viskuo geresnis nei Batshuayi. Christensen vis labiau rodo jėgą, Chelsea žaidėjus kaukės sustiprina net nežinau kas MOTM. Gal Mount, gal Christensen. Nuostabus pasirodymas.
Cituoti
turbonas991
turbonas991 (Chelsea FC, Ispanija) 02-22 16:15
16 4
Spurs'ai eilinį kartą lošdami prieš Chelsea tampa visiški gyvuliai. Nesakau, kad Chelsea nelošia agresyviai, bet kaip žaidžia Tottes žaidėjai tai visiškas regbis/ ledo ritulys.. Nesuprantu kaip Lo Celso ne su raudona
Cituoti
GedBuz
GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 02-22 15:31
14 0
Giroud pasiteisino su kaupu
Cituoti
 ManUTD! 02-22 14:53
39 1
Mourinho planas panasu futbole yra ne naujoviu ieskot taktikose,ar keist kazka zaidimo plane,o gaut kontrakta su didele iseitine,kaip busi atleistas liudnas Totes vaizdas... su Pochetino toki grazu futbola zaisdavo,o cia kaip pavadinti ?
Cituoti