Di Marzio: M. Sarri – vienas pagrindinių kandidatų treniruoti "Juventus"

2019-05-21 10:31:07 Serie A Juventus FC Maurizio Sarri

Maurizio Sarri karjeros etapas Anglijos "Premier" lygoje artėja link pabaigos, skelbia žinomas italų žurnalistas Gianluca Di Marzio.

Pasak šaltinio, Londono "Chelsea" jau apsisprendė po UEFA Europos lygos finalo atsisveikinti su M. Sarri, kuris šį sezoną pasiekė du finalus ir finišavo trečioje "Premier" lygos pozicijoje.

Kaip teigia Di Marzio, "Chelsea" nusprendė komandos vairą patikėti puikiai "Championship" pirmenybėse pasirodžiusiam Frankui Lampardui.

Visgi M. Sarri per daug neliūdės – jam atsirado galimybę iš Masimilliano Allegri perimti "Juventus" trenerio vairą. Di Marzio teigimu, Simone Inzaghi yra "senosios senjoros" favoritas, tačiau jo situaciją komplikuoja su Romos "Lazio" turima sutartis.

Savo ruožtu M. Sarri bus laisvai prieinamas ir bent kol kas atrodo vienas rimčiausių kandidatų į minėtas pareigas.

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


kaMazas (Manchester United FC, Nyderlandai) 05-21 11:19
17 2
Nu nezinau ar cia reiketu dziaugtis. Sezonas ganetinai neblogas, plius dar liko Europos lygos finalas. Aisku sezonas buvo labai banguodas, buvo visokiu cirku su Kepa ir pan Bet komanda gavo trasnferiu bana, plius Hazardas jau matuojasi Real marskinelius. Manau maziausiai ko reikia komandai dar permainos treneriu pose.
Cituoti
DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 05-21 10:52
16 3
Manau, kad sprendimas čia tikrai priimtas ne dėl rezultatų, nes jeigu dar pavyks Europos lygą laimėt, tai Sarri su tokia "Chelsea" sudėtimi bus išspaudęs kone maximumą. Aš manau, kad Sarri tiesiog neturi autoriteto rūbinėje, kas beabejo yra būtina, būnant komandos treneriu. Tuo tarpu dėl Lampardo autoriteto turbūt abejoti nereikia. Iš dalies tikrai gaila, jei Sarri nebus suteiktas dar vienas sezonas, iš kitos pusės džiugu, kad į "Chelsea" daryti tvarkos grįžta senoji "chebra". Cechui jau pasiūlytos pareigos kitam sezonui, Lampardui panašu taip pat, Terry net neabejoju, kad irgi anksčiau ar veliau sugrįš, Drogba galbūt taip pat.
Cituoti
INhabitor
INhabitor (Chelsea FC) 05-21 19:25
1 0
Jo būtent su ta hebra ir pradėjau domėtis futbolu ir palaikyti Chelsea. Ten tai buvo komanda!
Cituoti
Ramunas1977 05-21 12:11
3 6
Nejau jus tikit sudlaikrasciai ka raso?
Cituoti