Di Francesco: "Jeigu būčiau "Real" sirgalius, nepergyvenčiau dėl Ronaldo netekties"

Vyriausiasis "Roma" komandos treneris Eusebio Di Francesco "Santiago Bernabeu" stadione gavo skaudžių pamokų - jo vadovaujami "romėnai" UEFA Čempionų lygoje rezultatu 0:3 nusileido Madrido "Real" vienuolikei.

"Baltieji" dominavo nuo pirmos iki paskutinės minutės. "Roma" komandai šiose rungtynėse sunkiai sekėsi kurti progas, o prie savo vartų žaidimu neblizgėjo nei Kostas Manolas, nei Federico Fazio.

Po rungtynių Di Francesco teigė, kad pamatė tą Madrido "Real" komandą, kurios ir tikėjosi šioje dvikovoje.

"Jeigu būčiau Madrido "Real" sirgalius, tikrai nesijaudinčiau dėl to, kad komandoje nebėra Cristiano Ronaldo", - apie tvirtą ekipos branduolį kalbėjo strategas.

"Dar prieš rungtynes tikėjausi, kad jie bus puikūs. Jie tai jau įrodė ne viename šio sezono susitikime. "Real" turi užtektinai aukšto lygio žaidėjų, kurie kompensuotų Ronaldo netektį. Šioje komandoje rungtyniauja vien tik čempionai", - gerų žodžių varžovams negailėjo sunkiai šį sezoną su "Roma" pradėjęs Di Francesco.

Strategas vėliau sulaukė jau tradicija tampančio klausimo - kuriam žaidėjui skirtų "Ballon d'Or" apdovanojimą.

"Manau, kad Modričius padarė absoliučiai viską, ką galėjo tiek su Madrido "Real" klubu, tiek su Kroatios rinktine. Jo pasirodymas pasaulio čempionate buvo neįtikėtinas. Esu tikras, kad bet kuris "Real" žaidėjas būtų vertas šio apdovanojimo", - užbaigė specialistas iš Italijos.

Įvertinimas: 6 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Janu 09-21 09:20
20 2
Ar jūs tikrai galvojat, kad komandos žaidimo braižas priklauso nuo vieno žaidėjo, o ne nuo trenerio??? Realo žaidimas pasikeitė, nes išėjo Zidane, o ne dėl to, kad išėjo Ronaldo
Cituoti
Kaubojus
Kaubojus (FC Barcelona, Argentina) 09-21 07:44
18 2
Aš nors ir Barcos fanas, bet net ir man smagiau žiūrėt į Realą, kai Ronaldo išėjo. Žaidėjai atrodo daug gyvesni, gražu žiūrėt į žaidimą.
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 09-21 11:28
4 0
Nepjauk grybo... Su CR Realas, zaide dazniausiai vienam zaidejui(kas logiska uzbaiginejant atakas tik su vienu zaideju jis ir turi must golus) , o dabar zidzia patrauklu komandini zaidima... musa golus visi...ir visi macai kuriuos zaide buvo ziauriai gerai sulosti ir nesvarbu, kad pries atl gavo ten 3 golai buvo realo zaideju kliurkos labiau(tiesiog nepasiseke) taip, kad nemyzk i bata, o jei esi CR fanas tada jau keisk kluba!!!
Cituoti
M-NUS
M-NUS (Real Madrid C.F.) 09-21 10:40
5 2
Pergyveno tik tie, kurie už Real tik dėl Ronaldo ir sirgo turbūt. Kiek pažįstu normalių sirgalių Real - niekas bėdos nemato ¯\_(ツ)_/¯
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 09-21 11:19
4 2
Cia seniai buvo aisku, kad kas galesis, kad CR7 nebe Reale, tai tik pats Ronaldo... Relas yra Realas, zaidejai ateina ir iseina, o klubas liks klubas... Nera zaidejo luris butu didesnis ir svarbesnis uz kluba(bent jau Reale niekada taip nebuvo) HALA MADRID!!!
Cituoti