Dešimtyje likusi "Roma" sutriuškino "Chievo" (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse „Roma“ ir toliau daro viską, kad iškovotų trečiąją vietą. Šį kartą „Roma“ futbolininkai 4:1 nepasigailėjo „Chievo“ futbolininkų.

„Roma“ ekipa iškovojo užtikrintą pergalę nepaisant to, kad nuo 55-osios minutės žaidė mažumoje, kai raudoną kortelę užsidirbo Juanas Jesusas.

„Roma“ ekipos sąskaitą aštuntąją minutę atidarė Patrickas Schickas. Dar iki pertraukos spėjo pasižymėti ir Edinas Džeko.

Nepaisant antrojo kėlinio pradžioje gautos raudonos kortelės, 64-ąją minutę „Roma“ persvarą padidino Stephanas El Shaarawy.

O po dviejų minučių rezultatą triuškinamu pavertė antrąjį įvartį pelnęs E. Džeko.

„Chievo“ ekipai garbės įvartį 87-ąją minutę įmušė Roberto Inglese.

„Roma“ ir toliau išlieka trečioje pozicijoje ir vis dar savo likimą kontroliuoja pati.

„Roma“ 4:1 „Chievo“
8‘ [1-0] P. Schick
39‘ [2-0] E. Džeko
64‘ [3-0] S. El Shaarawy
66‘ [4-0] E. Džeko
87‘ [4-1] R. Inglese