Dėl savo ateities nesijaudinantis Solskjaeras: "Sausį galime sulaukti pastiprinimo"

Ole Gunnaras Solskjaeras tvirtina, kad turi visišką "Manchester United" vadovybės pasitikėjimą ir nesijaudina, kad vieną dieną gali būti netikėtai atleistas.

Abejonės dėl Solskjaero ateities Mančesterio ekipoje atsirado po itin nesėkmingo sezono starto. "Man Utd" šiuo metu Anglijos "Premier" lygoje užima vos 12-ąją poziciją, o dar savaitgalį stoja į kovą su taškų šį sezoną nepraradusiu "Liverpool" klubu.

"Visos kalbos, kurios vyko su klubo savininkais ir Edu Woodwardu, buvo apie tai, kad turiu trejų metų kontraktą", – "Sky Sports" pareiškė norvegas.

"Galvojame apie ilgalaikį bendradarbiavimą. Man buvo suteiktas darbas, todėl pralaimėjęs vienerias ar dvejas rungtynes, nelaukiu skambučio iš vadovybės tikėdamasis sulaukti papildomų garantijų.

Nuo pat pradžių paruošėme planą, kurio laikysimės. Iš to, ką pamačiau per tą laiką, kai esu klube, galiu 100 procentų pasakyti, kad turime tinkamą struktūrą. Be visa to, treneris yra tas, kuris turi galutinį žodį", – kalbėjo Solskjaeras.

Praėjusią vasarą "Man Utd" į savo gretas pasikvietė tris naujokus – Harry Maguire'ą, Aaroną Wan-Bissaką ir Danielį Jamesą. Kaip atskleidė Solskjaeras, vasarą neužbaigtus darbus jie sieks pabaigti artėjančiame žiemos žaidėjų perėjimų lange.

"Pinigai yra čia", – apie galimas išlaidas užsiminė Ole. – Mes buvome nusižiūrėję tam tikrus žaidėjus ir kai kurie jų buvo arti atvykimo. Nėra reikalo pirkti, jeigu negali gauti žaidėjų, kurių nori".

"Turime pinigų, kuriuos galėsime išleisti žiemos ir vasaros transferų lange. Mes jau pradėjome planuoti ir žvalgytis. Bandome išsirinkti geriausius kandidatus, nes prieš baigiantis vasaros žaidėjų perėjimų langui tokių neturėjome. Išteklių mums užteks, jeigu iš tikrųjų bus prieinami žaidėjai, kurie mums gali būti reikalingi", – tęsė specialistas.

Galiausiai, sulaukęs klausimo apie galimų naujokų skaičių, Solskjaeras pridūrė: "Sausio mėnesį tikimės sulaukti vieno ar dviejų naujų žaidėjų. Jeigu žaidėjai, esantys mūsų akiratyje bus prieinami, mes tikrai kažką darysime. Jeigu taip neatsitiks, dabartinė sudėtis atiduos viską."

Įvertinimas: 3 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Waj
Waj (Manchester United FC) 10-17 16:35
6 0
Na, skamba graziai, bet jei sukrapstis ant jau pagyvenusiu zaideju kaip Madzukic, tai...
Cituoti
 ManUTD! 10-17 16:26
8 4
Visi Uzsienio forumai mirga marga palaikymu OGS,bet kaip ir ten,taip ir cia,pilna hateriu. Laiko gaus,viska sustatys i vietas. Vasara jau parode,kad transferu lange nemiega,ziema dar pora paims,manau,kad Rakitic atvaziuos. Dar i puolima paimti pastiprinima,EL laimeti ir zaisti ramiai UCL next season. Tokie manau tikslai ir yra,EPL paliekant nuosaly.
Cituoti
 Aš Audrius 10-17 20:08
0 2
Cia taipat kaip "tuoj atleis Zidana" nu nemanau jog atleis, nes ner tas MU toks jau klubas savo sudetimi kad visus dauzytu ir viska laimetu. Taip duobele yra, bet manau leidus treneriui ivygdit savo plana, savo vizija ir jai tada neveikia ir nera rezultatu tada keist reik ji. Dabar gaunas jog komplektuoja komanda ir ai eik von. Tada kitas dar kitaip ja daro ir ji von ... taip ir nebuna nieko gero metai is metu. Po Fergusono, kol kas MU is dead
Cituoti