Dėl įtarimų sutartomis rungtynėmis atšaukta "Atlanto" ir "Kauno Žalgirio" dvikova (atnaujinta)

2018-06-19 14:41:28 A lyga FK Atlantas "Kauno Žalgiris"

Šiandien Klaipėdoje turėjusi įvykti A lygos dvikova tarp "Atlanto" ir "Kauno Žalgirio" taip ir neįvyks - LFF atšaukė dvikovą.

LFF rašo, kad dvikova, turėjusi įvykti 19 val., yra atšaukiama, tačiau priežastys dėl to nėra pateikiamos. Tačiau neabejoja, kad tai - dėl galimai sutartų rungtynių.

"EuroFootball.lt" pastebėjo, kad dar vakar už "Kauno Žalgirio" pergalę buvo 4.00 koeficientas, o šiandien už tai, kad kauniečiai nugalės klaipėdiečius, koeficientas siekė tik 1,5.

Priminsime, kad "Atlantas" šiuo metu yra susidūręs su rimtomis finansinėmis problemomis ir jau kelis mėnesius neišmoka žaidėjams atlyginimų.


Informaciją, kad mačas nukeltas dėl įtarimų sutartomis rungtynėmis patvirtino ir "Atlanto" klubas. Jie savo Facebook paskyroje informavo, jog dėl rimto signalo sutartoms rungtynėms, šiandien turėjęs įvykti mačas yra nukeliamas.

A lygos svetainė taip pat patvirtino, jog toks sprendimas buvo priimtas dėl gautų rekomendacijų ir grėsmės sutartoms rungtynėms:

"LFF gavo informaciją iš UEFA ir lažybų stebėsenos sistemos „Sportradar“, kad šių rungtynių eigai nesąžiningo pasipelnymo tikslais galėjo būti daroma įtaka.

Apie tai informavus A lygos vadovus, jie rekomendavo „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“ rungtynes nukelti neribotam laikui."

Įvertinimas: 0 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


naftotiekis 06-19 14:56
17 1
Kokios cia sutartos jei raso kad vackos hebra nesurenka zaidejiu normaliai leis b kmanda tai hebra ir uzdejo po 10stuku ramiai uz zalgirio pergale, tai punktai nueme statyma
Cituoti
kontrolinis 06-19 17:41
2 0
lazybu punktai kita kart geriau tegul susimeta ir zaidejam algas ismoka,o ne koreguoja tvarkarasti.
Cituoti
komiras 06-19 17:06
2 9
o is kur tokiu debilu yra kurie domisi lietuvos tipo futbolu ,kai vyksta pasaulio cempionatas.
Cituoti