Del Bosque: "Nenorėčiau klube turėti tokio žaidėjo kaip Neymaro"

2019-09-05 14:00:12 Neymar da Silva Vicente Del Bosque

Vienas geriausių visų laikų Ispanijos futbolo specialistų Vicente del Bosque tvirtina, kad dirbdamas klube nenorėtų turėti tokio žaidėjo kaip Neymaro.

Šią vasarą brazilas buvo bene labiausiai aptarinėjamas futbolininkas pasaulyje. Neymaras norėjo palikti Paryžiaus "Saint-Germain" ir grįžti į "Barceloną", tačiau šis planas neišdegė dėl pernelyg aukštos žaidėjo kainos.

Del Bosque teigia, kad Neymaro charakteris bei poelgiai už aikštės ribų verčia suabejoti jo profesionalumu.

"Manau, kad kaip lygai Neymaro sugrįžimas būtų buvęs į naudą, tačiau jeigu aš būčiau klubas, tikrai nenorėčiau pasirašyti sutartį su tokiu žaidėju.

Nesupraskite manęs klaidingai – jis yra nuostabus futbolininkas, tačiau jis man nepatinka dėl kitų dalykų", – pareiškė del Bosque.

Paklaustas apie kitą šios vasaros dramą – Zinedine'o Zidane'o norą atsikratyti Garethu Bale'u, del Bosque neskubo kaltinti prancūzo: "Man nekeista, kodėl Zidane'as norėjo parduoti Bale'ą, nes aš žinau, kad pačio žaidėjo elgesys nebuvo tinkamas. Niekas negali pasakyti, kad jis buvo blogas žaidėjas, tačiau akivaizdu, kad jis nepritapo Madride. Mažai kas galėtų abejoti jo meistriškumu."

Įvertinimas: 16 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Saugirdas Liepa 09-05 16:32
24 0
Kad jis kur buna ten apsišyka su kokiom orgijom ir teismais paliko Barca, su tokiom pat ir grižti norėjo palikdamas PSG... neisivaizduoju kaip turės jaustis psg fanai vel matant ji zaidziant už ju palaikoma komanda
Cituoti