D. Villa po sezono atsisveikins su futbolininko karjera

2019-11-13 11:06:01 David Villa Sanchez Ispanija

Su futbolininko karjera netrukus atsisveikins dar viena legenda – 37-erių metų Davidas Villa pranešė, kad kitą mėnesį pakabins futbolo batelius ant vinies.

Vienas geriausių visų laikų Ispanijos puolėjų savo paskutinius karjeros metus praleis Japonijoje. Nuo šių metų pradžios "Vissel Kobe" klube rungtyniaujantis ispanas oficialiai sezoną užbaigs gruodžio mėnesį.

"Po 19 metų būnant profesionalu, nusprendžiau, kad po sezono baigsiu karjerą", – socialiniame tinkle rašė D. Villa. – Noriu padėkoti visoms savo komandoms, treneriams ir žaidėjams, kurie padėjo man įgyvendinti svajonę. Taip pat dėkoju savo šeimai, kuri visada buvo su manimi".

"Mano tikslas yra padėti vyšnią ant viršaus iškovojus Japonijos imperatoriaus taurę. Nuo sausio 1-os dienos tęsiu veiklą futbole dirbdamas ties DV7 projektu. Ačiū visiems už jūsų meilę", – pridūrė puolėjas.

D. Villa karjera labiausiai yra siejama su Ispanijos rinktine. Jis per 98 rungtynes įmušė 59 įvarčius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų rinktinės žaidėju. D. Villa taip pat buvo viena iš pagrindinių figūrų, leidusių dominuoti Ispanijos rinktinei 2008-2012 laikotarpiu, kai buvo dukart iškovoti Europos čempionato titulai bei pasaulio čempionato taurė.

Klubinėje karjeroje jis daugiausiai pasiekė su "Barcelona". Per trejus metus snaiperis sužaidė 119 rungtynių, pelnė 48 įvarčius ir laimėjo aštuonis titulus, įskaitant UEFA Čempionų lygos trofėjų.

Visgi ryškiausią pėdsaką D. Villa paliko "Valencia" klube, kuriame per sužaistas 225 rungtynes pasiekė 129 įvarčius.

D. Villa per savo karjerą taip pat vilkėjo "Sporting Gijon", "Real Zaragoza", Madrido "Atletico", "Melbourne City" ir "New York City" komandų marškinėlius.

Iš viso per savo profesionalo karjerą, atstovaujant tiek klubus, tiek rinktinę, D. Villa sužaidė 850 rungtynių ir įmušė 435 įvarčius.

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Matracas (Club Atletico de Madrid S.A.D. , Nyderlandai) 11-13 12:30
18 0
No Villa no party, puikus žaidėjas buvo, ypač rinktinėje
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 11-13 12:42
21 12
Vienas geriausių ir labiausiai neįvertintų, absoliutus kaifas buvo jį stebėti. Nelemtas kojos lūžis sutrukdė ilgiau daužyti Barcoje, absoliutus žudikas buvo, ypač kai 5:0 beviltiškai išdulkino Madref atmatas iš sąlyginai geriausio vartininko padarė klouną Arba golas ČL 2011 finale, meno kūrinys.
Cituoti
 Bau Darius 11-14 13:29
3 0
Ziauriai, patikdavo, respect Villa.
Cituoti
 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 11-13 15:40
3 0
Nuostabus žaidėjas.. Geriausias buvo
Cituoti