D. Tadičius: "Nerpergyvename dėl De Ligto ir De Jongo netekčių"

2019-09-17 14:58:36 Čempionų Lyga AFC Ajax

Amsterdamo "Ajax" pradeda dar vieną kelionę UEFA Čempionų lygoje, kuri, kaip norėtų patys žaidėjai, galėtų trukti ne mažiau nei praėjusiais metais.

Praėjusį sezoną "Ajax" klubą nuo patekimo į finalą skyrė tik kelios sekundės. Tikrą sensaciją Europoje kūrusi Amsterdamo ekipa šį sezoną pasitinka jau kiek pasikeitusia sudėtimi.

"Ajax" vasarą neteko dviejų talentų – Matthijso de Ligto ir Frenkie de Jongo. Visgi, pasak Dušano Tadičiaus, komandoje dėl to nėra išgyvenama.

"Mes neliūdėjome po de Ligto ir de Jongo išvykimo", – "Telegraph" sakė rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas.

"Žinoma, kad mes pasiilgsime jų, tačiau jie nusprendė dėti naują žingsnį, o "Ajax" visada palaiko žaidėjus, kurie jaučia, jog yra laikas išvykti.

Abu žaidėjai išvyko į didelius klubus, tačiau tai nė kiek nestebina. Geriausia šioje situacija yra tai, kad mes išsaugojome kitus žaidėjus, kurie galvojo apie išvykimą. Jie nusprendė likti, nes paprasčiausiai jaučia, jog čia bėga jų geriausios dienos. Tai labai svarbu", – tęsė D. Tadičius.

Praėjusį sezoną "Ajax" be sėkmingo pasirodymo Europoje taip pat susišlavė visus trofėjus Nyderlanduose. D. Tadičius tikisi tai pakartoti ir šiais metais.

"Be Matthijso ir Frenkie bus sunkiau nei praėjusį sezoną, tačiau mes vis dar turime gerą komandą, galime laimėti trofėjus ir pasirodyti gerai Europoje. Į komandą atvyko jaunų žaidėjų, kurie mums duos papildomos jėgos.

"Ajax" ne pirmą kartą parduoda geriausius žaidėjus, bet toks yra šio klubo gyvenimas. Dabar kiti jauni žaidėjai turės progą prisiimti daugiau atsakomybės ir padėti žingsnį į priekį", – pridūrė serbas.

Įvertinimas: 6 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.