D. Rice'as: "Dauguma "Premier" lygos žaidėjų nepritaria VAR naudojimui"

2020-01-11 14:06:37 Premier League West Ham United

"West Ham United" penktadienį dramatiškose rungtynėse išvykoje rezultatu 0:1 turėjo pripažinti "Sheffield United" pranašumą.

Šeimininkai pirmavo po 53-ąją minutę Oliverio McBurnie pelnyto įvarčio, tačiau Robertas Snodgrassas jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė išlyginamąjį įvartį. Tiesa, po VAR peržiūros šis įvartis nebuvo įskaitytas, kadangi atakos metu ranka sužaidė jaunasis "West Ham" saugas Declanas Rice'as.

Po rungtynių 20-metis anglas teigė, kad yra be galo nusivylęs bei užsiminė, jog VAR naudojimui nepritaria beveik visi "Premier" lygos žaidėjai.

"Esame labai nusivylę. Varžovas tiesiog smūgiavo kamuolį man į ranką. Tuo metu aš bėgau visu greičiu ir kamuolys tiesiog atsitrenkė į ją.

Suprantu, kad pagal naujas taisykles tai yra traktuojama kaip žaidimas ranka, tačiau aš to nedariau specialiai. VAR peržiūrėjo epizodą ir neįskaitė įvarčio. Mums tai yra be galo skaudus smūgis.

Ne aš vienas esu nepatenkintas. Dauguma "Premier" lygos žaidėjų nepritaria VAR naudojimui. Ši sistema priima per daug beprotiškų sprendimų.

Kartais VAR tikrai priima teisingą sprendimą, tačiau fanai jiems priimtinus sprendimus jau pradeda švęsti taip, tarsi tai būtų įvartis. To neturėtų būti", - po rungtynių kalbėjo D. Rice'as.

Įvertinimas: 1 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Gerard 01-11 16:54
14 2
VAR nepatenkinti lieka visada tie, kuriems nepalankus sprendimas. Bet vistik VAR taiso klaidas, o ne jas daro. Po VAR sprendimo viena pusė būna patenkinta, kita ne. Vakarykštis epizodas 100% parodė VAR reikalingumą. Akivaizdus kamuolio sustabdymas ranka ir būtų pavogti 2 taškai iš Shefild. Kodėl kai kam atrodo, kad tai būtų gerai ? O jei nuošales žiūrėtų tik pagal kojų padėtį ir čia nebeliktų problemų.
Cituoti
ACapone
ACapone 01-11 16:25
5 1
Anglu teisejai neparuosti VAR naudojimui, kituose salyse jokiu problemu.
Cituoti
BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 01-11 20:25
3 0
Metai ar keli atgal, atsimenu kaip žaidėjai piktindavosi nefiksuotom nuošalėm ir pnš. Dabar vėl piktinasi VAR, atrodo, kad kai kuriems žaidėjams nepatinka viskas, dėl ko nnukenčia jų komanda, juokina mane tokie pasakymai O dėl futbolo emocijų, taip jos dabar kitokios, bet tai yra kaina už klaidų taisymus.
Cituoti
ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 01-11 23:07
2 0
Juokdarys... butu Sh.unt zaidejas, sakytu, kad VAR atliko ahujiena darba.. Esme tame, kad, kai VAR gelbeja-zjbs, kai pries hujova.. come on kids, make your minds up
Cituoti
euras
 euras (Manchester United FC, Anglija) 01-11 18:55
1 6
Tu gal juokauji, pilna neteisingu sprendimu butent po var. Numusamas varzybu tempas, emociju praktiskai nebera svarbiausiais momentais, nes visi i ta prakeikta ekrana ziuri. Sakykit ka norit, minusuokit jei reikia, bet var zlugdo futbolo grozi.
Cituoti