D. Murphy apie "Ballon d'Or" rinkimus: "Matau tik vieną nugalėtoją"

Buvęs "Liverpool" klubo saugas Danny Murphy pareiškė savo nuomonę apie artėjančius "Ballon d'Or" rinkimus.

Jau kito mėnesio pradžioje "France Football" leidinys įteiks "Auksinį kamuolį" naujam savininkui. Tarp realių kandidatų yra dvi pavardės – Virgilas van Dijkas ir Lionelis Messi.

D. Murphy tvirtina, kad nugalėtojas yra daugiau nei aiškus – tai "Liverpool" vidurio gynėjas.

"Manau tik vieną aišku nugalėtoją: van Dijką", – "talkSPORT" radijo laidoje sakė anglas. – Esu tuo įsitikinęs, nes jis padarė didžiulę įtaką šiai "Liverpool" komandai".

"Yra daug aspektų, kurie tai parodo: tos pačios lyderystės išaugimas ir įtaka, kurią jis padarė kitiems žaidėjams. Neįtikėtina, kokį poveikį padarė jo atvykimas, ypač gynybos ketvertui.

Krašto gynėjai atliko didžiulį šuolį dėl to pačio van Dijko, kuris jiems suteikia saugumo. Pažiūrėkite, kaip jis lengvai susitvarko su varžovų bandymais išeiti į greitas atakas.

Apie Joelio Matipo pasirodymus yra kalbama mažiau, tačiau jis rungtyniauja neįtikėtinai ir viena iš to priežasčių yra žaidimas kartu su Virgilu. Tas pats atsitiko ir Joe Gomezui.

Galime kalbėti apie Salah, Mane ir Firmino įtaką šiai komandai, tačiau aš nesu tikras, ar "Liverpool" būtų galėjęs laimėti Čempionų lygą be van Dijko", – pridūrė D. Murphy.

Įvertinimas: 16 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Fruktas (Liverpool FC, Nyderlandai) 11-12 16:46
54 33
Nors ir esu Liverpool fanas, bet matau tik vieną laimėtoją - Messi. Taip, Van Dijkas praeitą sezoną buvo nuostabus, tačiau išėmus jį iš komandos Liverpoolis tikrai neprapultų (ypač šį sezoną, kai gana nemažai kliurkų pridaro VD). O Barcelona be Messi velniai žino kokioj subinėj dabar būtų, kadangi jis vienintelis tempia komandą už ausų.
Cituoti
Analitikas
Analitikas (Bayer 04 Leverkusen) 11-12 14:50
55 42
Ballon d'Or vis dėlto yra geriausio pasaulyje žaidėjo rinkimai, o žinant jog Van Dijk vien savo komandoje pagal gerumą yra 4 vietoje, manau laimėtojas akivaizdus ir tai yra Messi. Ypač žinant kaip france football pasišiukšlino praeitais metais dabar turėtų mėginti taisyti reputaciją teisingais sprendimais.
Cituoti
Kenedis 11-12 23:07
9 6
Messio jau tikrai neberinks. Ar jus suprantat, kad dabar yra lygybe, kur po 5 balionus tiek Messi tiek Ronaldo turi. Ar jus suprantat kad komiteto nariai butu tiesiogiai atsakingi uz Ronaldo savizudybe? Zmogus nebezinotu kur detis...
Cituoti
 ManUTD! 11-12 18:55
6 3
Baninkit jus to idioto IP. Ar jus nematot,kokius sudus jis rasineja?
Cituoti
Alvydasas30 11-13 11:55
1 0
kur jis minejo parodyk straipsni ta kur mane minejo ar nuo alaus kuri geri jonavoi uz kampo jau stogas vaziuoja maziau isigalvok durneli istoriju netikru o i snuki gausi
Cituoti