Autiste forza niekam tu neidomus, eik pries veidrodi ir snekek.
Cituoti
forza juve 09-05 20:01
0 10
Uvistik iniciatyva visiškai perėmė Italija galėjo gal 6 golus įmušti, išpildymas LB nekoks nesiseka, bet prieš kėlinio pabaiga išvarytas armėnas db turėtų nebekelti abejonių dėl Italijos penktosios pergales, turėtume išvysti ne viena įvartį antram kėlinį, prognozuoja rezultatą 1-4
Cituoti
forza juve 09-05 19:16
0 10
Kokias bedantis žaidimas vien dėl nemokančių varinet saugu vidurio, kontrataka ir donaruma vartų neišgelbsti Armėnija Laimi 1-0
0 11
G Donnarumma; Florenzi, Romagnoli, Bonucci, Emerson; Barella, Jorginho, Verratti; Bernardeschi, Belotti, Chiesa
Cituoti
0 9
Gera italu sudėtis niekur nieko netrūksta bet gaila nebeturi superžvaigždžių kur anksčiau net nesutalpindavom visu i sudėtį, bet db visi maždaug savo vieta žino... Chiesa belotti bernadeshi gera puolimo jėga, saugu linija gal silpniausia grandis po šiai dienai
Cituoti
forza juve 09-05 18:23
1 9
Nū ką tuoj prasidės armenia-italia... Kodėl nėra diskusijos ir apžvalgos prieš mačą?
Cituoti
Ziedas 09-05 18:18
8 1
Suzaides jis ir geru ringtyniu,bet it klaidu padares nemazai,bet siuo metu zaidziantys pagrinde tikrai uz ji geresni,taigi suprantsma kad jo ten nera,nors kloppas jei taip jam sako ,tikrai isleis kai taurese ar panasiai kada zais