D. Lovrenas pripažino, kad vasarą norėjo palikti "Liverpool" ekipą

"Liverpool" ekipos gynėjas Dejanas Lovrenas šią vasarą buvo siejamas su persikėlimu į Italiją, o jo paslaugomis aktyviai domėjosi "Roma" ir "AC Milan".

Vis tik patyrusį kroatą savo gretose norėjo matyti Liverpulio ekipos strategas Jurgenas Kloppas, tačiau kol kas D. Lovrenas šansų "Premier" lygoje šį sezoną nesulaukė.

Pats gynėjas, bendraudamas su Kroatijos leidiniu "Sportske Novotsti", teigė, kad džiaugiasi pasibaigusiomis spekuliacijomis, tačiau nėra patenkintas dėl savo rolės "Liverpool" gretose.

"Jaučiu palengvėjimą dėl užsidariusio perėjimų lango. Pavargau kiekvieną dieną skaityti ir girdėti gandus apie savo išvykimą.

Visi rašė, kad Dejanas keliauja vienur ar kitur, tačiau jie nežinojo visiškai nieko. Tai mane erzino, bet turiu pripažinti, kad galvojau apie išvykimą. Norėjau palikti "Liverpool", bet komandos atstovai pasakė, kad jiems manęs reikia, todėl su tuo susitaikiau.

Nesu iš tų žaidėjų, kurie mielai sėdi ant suolo ir uždirba lengvus pinigus. Kai kurie žmonės manęs net klausė, kodėl man tai išvis rūpi. Jie sakė, kad esu didingame klube, todėl turėčiau tiesiog tylėti ir imti pinigus", - kalbėjo D. Lovrenas.

"Jaučiuosi laimingas dėl to, kad klubas mane visuomet palaikė. Jaučiu didžiulę pagarbą dėl to. Jurgenas Kloppas man pasakė, kad aš esu aukščiausios klasės žaidėjas ir jam manęs reikia, todėl neleis man išvykti. 

Praėjusią savaitę ir vėl kalbėjausi su treneriu. Jis pasakė, kad supranta mane ir žino, jog nesu laimingas, tačiau pasiūlė tiesiog išsivalyti savo mintis bei pažadėjo, jog ras man vietą komandoje.

Esu savo karjeros pike, puikios sportinės formos bei pasiruošęs psichologiškai. Kalban apie patirtį, jos negalima tieesiog nusipirkti", - pridėjo kroatas.

Įvertinimas: 7 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 [email protected] 09-06 09:30
1 1
Na jis galetu zaisti Anglijos taurese tik , tikrai jis neatitinka Liverpool.lygio
Cituoti