D. De Rossi: pažeminimas prieš "Bayern" – kaip dūris į širdį

Daniele De Rossi atsiprašė „Roma“ sirgalių po antradienį patirto triuškinamo pralaimėjimo prieš Miuncheno „Bayern“ rezultatu 7-1.

Vokietijos čempionai labai galingai sužaidė pirmąjį kėlinį, kurio metu dukart pasižymėjo Arjenas Robbenas bei po kartą Mario Gotze, Robertas Lewandwoski ir Thomasas Mulleris.

„Atsiprašome savo sirgalių,“ De Rossi sakė Sky Sport.

„Jiems tai buvo kaip dūris į širdį. Visas miestas laukė šių rungtynių.“

„Bayern turi 90 procentų komandos, kuri šią vasarą iškovojo pasaulio čempionų taurę, tačiau galėjome sužaisti geriau.“

„Jie už mus buvo stipresni fiziškai.“

Po pertraukos „Roma“ atrodė šiek tiek atsitiesė ir Gervinho sugebėjo rezultatą sušvelninti bei kartą pataikyti į virpstą. Vis dėlto, po to sekė Francko Ribery bei Xherdano Shaqiri tikslūs smūgiai.

„Toks rezultatas nėra atsitiktinumas. Jis parodo, kad mums reikia įveikti dar ilgą kelią,“ pridėjo De Rossi.

„Tačiau sezonas yra ilgas. Tikrai dar galime pasiekti gerų dalykų.“

„Bayern“ pergalė su devyniais taškais po pirmojo rato užtikrino jiems poziciją E grupės viršūnėje. „Roma“ savo sąskaitoje turi keturis ir išlieka antra.