D. Alvesas: P. Coutinho yra toks pat geras kaip Neymaras

Brazilijos rinktinės gynėjas Dani Alvesas puikiai pažysta Neymarą, kadangi su juo kartu rungtyniauja Paryžiaus „Saint-Germain“ klube.

O įvertinęs tiek PSG žvaigždę, tiek kitą komandos draugą Brazilijos rinktinėje Philippe Coutinho – gynėjas nutarė juos palyginti.

„Manau, kad Coutinho yra tokiame pačiame lygyje, kaip ir Neymaras. Jis turi milžinišką įtaką mūsų žaidimui ir savo komandoje. Tada kai jis buvo „Liverpool“ ir dabar „Barcelona“ komandoje.

Jis daug patobulėjo, išmoko skaityti žaidimą geriau ir pradėjo priimti teisingus sprendimus. Nuostabu yra tai matyti ir žaisti su tokiu geru futbolininku. Yra ir daugiau panašiu žaidėjų. Tad mums labai pasisekė, kad galime žaisti su tokiais nuostabiais žaidėjais ir turėti juos šalia yra fantastiška. Turime pastatyti labai gerą komandą“, - teigė D. Alvesas.

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Gnomo kekse
Gnomo kekse (BV Borussia Dortmund 09, Vokietija) 03-27 11:26
18 1
As manau, negalime ju lyginti. Labai skirtingi zaidejai, Coutinho nedaro mandru fintu ir turi nerealu smugi is atstumo bei aikstes matyma. Neymar turi super driblinga su triukais (kurie nevisada veikia, bet kai suveikia atrodo ispudingai). Manau, Neymar labiau individualus zaidejas, ypac kai paliko Barcelona, o Coutinho kaip tik labai graziai isipaise i Barcelona, nors ir nebeturi tos aiskaus lyderio roles kaip Liverpool'yje, bet puikiai aikstes viduryje kartu su Rakitic ir Busquets diktuoja zaidima.
Cituoti