"Copa Libertadores" finale – įspūdingi įvarčiai ir "River Plate" ekipos triumfas

Sekmadienį Ispanijos sostinėje galiausiai įvyko daug ažiotažo sukėlusios 2018 metų "Copa Libertadores" finalo atsakomosios rungtynėse.

Dėl svarbiausio Pietų Amerikos futbolo trofėjaus susikovė dvi Buenos Airių komandos – "River Plate" ir "Boca Juniors". Pratęsimo pareikalavusi kova "Santiago Bernabeu" stadione baigėsi įspūdingais įvarčiais ir "River Plate" komandos pergale rezultatu 3:1 (5:3)

Pirmojo kėlinio pabaigoje "Boca Juniors" sukūrė įspūdingą ataką, kurios epicentre atsidūrė Dario Benedetto. Puolėjas suklaidino kelis varžovus ir apsivaręs vartininką įmušė pirmąjį rungtynių įvartį.

Antrajame kėlinyje "River Plate" rado būdų, kaip atsitiesti – kaip iš natų sužaidusi "River Plate" išlygino rezultatą, o po puikaus Ignacio Fernandezo perdavimo pasižymėjo Lucas Pratto.

Per pagrindinį laiką komandos daugiau neįmušė, todėl joms teko stoti į pratęsimą, nes pirmoji dvikova taip pat baigėsi lygiosiomis 2:2. "Boca Juniors" ekipai pratęsimas prasidėjo tragiškai – jau pirmųjų atakų metu Wilamras Barriosas užsidirbo antrąją geltoną kortelę.

Dešimtyje likę "Boca Juniors" futbolininkai dar sukūrė ne vieną pavojingą progą, tačiau "River Plate" 109-ąją minutę įsiveržė į priekį, kai įspūdingą patranką paleido Juanas Quintero.

Pačioje rungtynių pabaigoje, kai visa "Boca Juniors" komanda stojo atlikti paskutinio kampinio, "River Plate" perėmė kamuolį ir pasileido bėgti į greitą ataką, kurioje nesitiko nė vieno varžovo – Gonzalo Martinezas įtvirtino komandos pergalę.

"River Plate" ketvirtą kartą savo klubo istorijoje iškovojo "Copa Libertadores" trofėjų.

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/MIvYDY6hwr" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>