ČL: G. Jesusas atvedė "Man City" į pergalę, "Atalanta" įšoko į aštuntfinalio traukinį

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje finišavo C grupės kovos.

Jau anksčiau pirmąją poziciją užsitikrinusi "Manchester City" komanda išvykoje sudaužė Zagrebo "Dinamo" futbolininkų viltis. Pepo Guardiolos auklėtiniai džiaugėsi pergale rezultatu 4:1.

10-ąją minutę šeimininkai po fantastiško Dani Olmo įvarčio įgijo pranašumą, tačiau jau 34-ąją minutę rezultatą išlygino Gabrielis Jesusas.

Antrojo kėlinio pradžia "Dinamo" komandai buvo tiesiog katastrofiška – G. Jesusas įmušė du greitus įvarčius. Po šio smūgio šeimininkai nebeatsigavo, o 84-ąją minutę praleido dar ir ketvirtąjį įvartį – pasižymėjo Philas Fodenas.

Kitose rungtynėse itin skaudžią nesėkmę patyrė namuose žaidusi Donecko "Šachtar". Iki šio turo paskutinėje vietoje buvusi Bergamo "Atalanta" nubaudė ukrainiečius ir gana netikėtai iššoko į Čempionų lygos aštuntfinalio traukinį.

66-ąją minutę svečius į priekį išvedė Timothy Castagne, o pergalę, kai varžovai jau liko žaisti dešimtyje, užtvirtino Mario Pašaličius ir Robinas Gosensas.

"Šachtar" liko trečioje vietoje ir sezoną tęs Europos lygoje. Savo ruožtu Zagrebo ekipai sezonas Europoje jau baigėsi.

"Šachtar" 0 - 3 "Atalanta"
66' [0 - 1] T. Castagne
80' [0 - 2] M. Pašalič
90+4' [0 - 3] R. Gosens
77' Dodo ("Šachtar") pašalintas iš aikštės

"Dinamo" 1 - 4 "Man City"
10' [1 - 0] D. Olmo
34' [1 - 1] G. Jesus
50' [1 - 2] G. Jesus
54' [1 - 3] G. Jesus
84' [1 - 4] P. Foden