ČL atranka: "Ajax" neįveikė APOEL, G. Arlauskio klubas patyrė nesėkmę

Antradienį startavo lemiamas UEFA Čempionų lygos etapas, kuriame jau buvo sužaistos trejos pirmojo rato rungtynės.

Amsterdamo "Ajax" komanda išvykoje susigrūmė su Nikosijos APOEL. Visą rungtynių laiką vargęs ir dar susikimą mažumoje užbaigęs "Ajax" klubas Kiprą paliko be įvarčio – 0:0.

"Ajax" dominavo su kamuoliu, tačiau pagal sukurtas progas pavojingesni buvo šeimininkai. 80-ąją minutę "Ajax" gynėjui Noussairui Mazraoui dar buvo parodyta antroji geltina kortelė.

Atsakomosios ir lemiamos rungtynės kitą savaitę kelsis į Amsterdamą.

Su nesėkme namuose turėjo susitaikyti Giedriaus Arlauskio atstovaujama Klužo "Cluj", kuri minimaliu skirtumu pralaimėjo Prahos "Slavia" komandai.

Vienintelis ir pergalingas rungtynių įvartis krito 28-ąją minutę, kai gana neužtikrintai standartinės situacijos metu prie savo vartų sužaidė pats lietuvis. "Cluj" dar galėjo pasiekti lygiąsias, tačiau Billelis Omrani nerealizavo 11 m. baudinio.

Prie patekimo į grupių etapą taip pat priartėjo "Club Brugge" ekipa, kuri išvykoje 1:0 palaužė Linco LASK.

APOEL 0 - 0 "Ajax"
80' N. Mazraoui ("Ajax") pašalintas iš aikštės

"Cluj" 0 - 1 "Slavia"
28' [0 - 1] L. Masopust
79' B. Omrani ("Cluj") nerealizavo 11 m. baudinio

LASK 0 - 1 "Club Brugge"
10' [0 - 1] H. Vanaken (11 m. baudinys)