"Chelsea" – "Liverpool": neįtikėtiną formą demonstruojanti J. Kloppo kariauna (faktai)

2019-09-22 11:00:00 Premier League Chelsea FC Liverpool FC

Šį vakarą 18 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje įvyks daug susidomėjimo kelianti dviejų šalies grandų dvikova.

Šeštajame ture ginklus tarpusavyje surems Londono "Chelsea" ir "Liverpool" futbolininkai. Anglijos vicečempionai šį kartą atvyksta į "Stamford Bridge" stadioną.

"Liverpool" sezono startas "Premier" lygoje yra fantastiškas – penkios iš tiek pat galimų pergalių. Savo ruožtu Franko Lampardo kariauna šioje sezono atkarpoje vis dar neranda pastovumo – dvi pergalės, tiek pat lygiųjų ir pralaimėjimas.

Pateikiame įdomiausius susitikimo faktus:


Londono "Chelsea" per pastaruosius devynis tarpusavio susitikimus prieš "Liverpool" laimėjo vos kartą – penkios lygiosios ir trys pralaimėjimai.

"Liverpool" komanda "Stamford Bridge" stadione per 11 pastarųjų rungtynių yra iškovojusi penkias pergales.

"Mėlynieji" per paskutines 20 rungtynių visuose turnyruose prieš "Liverpool" bent vieną įvartį įmušė 19-oje dvikovų.

"Chelsea" klubas paskutinį kartą savo aikštėje pergalės per pirmas tris rungtynes nebuvo iškovojęs 1988-89 metų sezone. Šį sezoną "mėlynieji" Anglijoje du kartus sužaidė lygiosiomis ir Čempionų lygoje nusileido "Valencia" komandai.

Per "Chelsea" komandos rungtynes šiame sezone jau buvo įmušti 22 įvarčiai – toks pats skaičius iki vakarykščių rungtynių buvo "Manchester City" stovykloje.

Franko Lampardo kariauna "Premier" lygoje jau yra praleidusi 11 įvarčių – trečias prasčiausias rezultatas tarp visų komandų.

Nė vienoje šio sezono dvikovoje "Chelsea" ekipai dar nepavyko išsaugoti "sausų" vartų.

Tammy Abrahamas iki vakarykščių "Man City" rungtynių kartu su Sergio Aguero buvo rezultatyviausi lygos žaidėjai – argentinietis dabar turi aštuonis įvarčius, o "Chelsea" puolėjo sąskaitoje yra septyni.

"Liverpool" gali tapti pirmuoju klubu "Premier" lygoje, laimėjusiu šešias pirmas sezono rungtynes antrus metus paeiliui.

Praėjusį sezoną jų pergalingas sezono startas lygoje užsibaigė būtent dvikovoje su Londono "Chelsea" – lygiosios 1:1.

"Raudonieji" per pastarąsias 44 "Premier" lygos rungtynes patyrė vos vieną nesėkmę – 36 pergalės ir septynios lygiosios.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai "Premier" lygoje yra neįveikiami 22 rungtynes iš eilės – 18 pergalių ir keturios lygiosios (klubo rekordas).

"Liverpool" prieš pirmojo šešeto komandas per paskutines 12 išvykos rungtynių yra laimėjęs tik kartą – šešios lygiosios ir penki pralaimėjimai.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


daydreamS
daydreamS 09-23 07:30
0 0
Bet tas Salaho suvis tai pize
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 09-22 13:30
2 34
Neįtikėtiną formą? Dar net savaitė nepraėjo nuo merdėjančios pensininkų ir atbrosų lygos pagaidinimo, neįtikėtina forma Ar kad čia skaičiuosim tik malkinės sąvartyną tai kitur galima gauti nuo gerokai silpnesnių komandų? O šiaip tai suplėšys Chel$ki naftokiekį iškreiptu būdu, nesupras net kas buvo
Cituoti