"Chelsea" krito prieš "Liverpool", "Arsenal" dešimtyje palaužė "Aston Villą"

Blue blood 09-23 09:04
1 4
Rezultatas ne teisingas turejo buti mazu maziausiai lygiosios. Chelsea buvo visa galva aukstesni uz ***iukus
Cituoti
ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 09-23 04:25
1 1
Liverpulis savo lygoj.kaip duris, taip lempa.. huinia.esme tame, ka Marina stato i ateiti... pora metu ir MC 5 per18min atrodys kaip bajeris tikiuosi Vaidule ta taip pat pamatys su cipso sliosu dantukuose
Cituoti
 Hash (Liverpool FC) 09-22 22:26
2 1
Ziurint gala pradejau galvot kad matipas su trauma nes tapo letas ir kliurku nemazai. Bet cia gal dar fizinio pasiruosimo pasekmes.
Cituoti
 Mindaugas Mindaugas1 09-22 20:57
1 1
Pradejo.Liverpool.pavargt rungtynem einant i gala, tiek su Napoli tiek su Chealsea , lygiaverciu kritimu nera , nu bet pas visu komandu yra bedu , tikekimes , kad viskas bus gerai
Cituoti
Escalade
Escalade (Chelsea FC, Belgija) 09-22 20:37
4 5
Po pirmo kėlinio slogi nuotaika buvo, bet dabar po rungtynių tas pralaimėjimas neatrodo toks jau baisus. Išsigandau pamatęs, kad teks žaist su Zouma ir Tomori vidury vos ne visą mačą, bet, bet, bet. Tomori toliau įrodinėja, kad yra pagamintas iš plieno ar kokios kitos metalo masės, Salah šiandien turėjo kišenėj, vijosi ir pasivijo bet ką, perdavimus tiklius ir kokybiškus dalino. Zouma ne tiek žvilgėjo, bet lygio trūkumą atpirko širdis, stengėsi maximum, į kiekvieną susigrūmimą ėjo užtikrintai, ryžtingai. Alonso negadino vaizdo, kiek skersų padavė, VVD jau net galvą pradėjo skaudėt nuo atmušimų Kante nuostabus, su Zouma atidavė visas jėgas, įvartis fantastiškas. Abraham silpnai, nors ir žaidė prieš tvirtą duetą. Mount = Salah šiandien, komandos su jais atrodė prasčiau, negu be jų. Trūksta pradžiai Chelsea TIKSLIŲ perdavimų, be galo daug ėjo tiesiai į kojas varžovams. Trūksta ir aštresnio dešinio krašto, trūksta žaidėjo, kuris galėtų apžaisti kelis gynėjus iškart ir įsibrauti į baudos aikštelę (tikiu toks bus Hudson-Odoi bei RLC grįžimo efektas, kadangi abu žaidėjai techniški, mėgsta žaisti 1x1). Kovačič sunku su Jorginho, kažkaip man jie nesiderina kartu nors tu ką, nemanau, kad jų duetas galėtų atnešti Chelsea titulus. Liverpool pirmam kėliny parodė puikų žaidimą, šaltakraujišką, gudrų. Ypač su įvarčiais gerai padirbėjo Arnold, šauniai sužaidė abu kartus. Geros varžybos, daug įtampos pabaigoje, ko ir visada tikiuosi iš grandų dvikovos.
Cituoti
Alexis17
 Alexis17 (Arsenal FC) 09-22 20:31
57 1
Na Arsenalo kiekvienos rungtynes premier lygoje vertos Hollywoodo filmo scenarijaus.
Cituoti
 Aš Audrius 09-22 20:30
20 2
Dvi progos standartuose ir du ivarciai. Liverpool atrode kaip vyresnis brolis zaisdamas pries Chelsea. Visas rungtynes kontroliavo. Chelsea klaidu daug ginyboje, bei puolime, bet vaizdas geras. Toks sakyciau pralaimejimas grazus, jai taip galim sakyt. Gaila del traumu, tikrai pamaise kortas. Ir Kante... koks ivartis! ir isvis jo zaidimas tiek atakoj tiek ginyboj 10 balu !
10 2
Kiekvienam mače trūksta kažko. Aišku gynyboje. Greičiau grįžtų Rudiger, dedu daug vilčių į jį. Hudson-Odoi su RLC irgi nepamaišys. Po pirmo kėlinio liūdna