"Chelsea" ir Madrido "Real" susitarė dėl E. Hazardo kainos

Madrido "Real" ir Londono "Chelsea" klubo vadovams galiausiai pavyko pasiekti susitarimą dėl galutinės Edeno Hazardo kainos.

Pasak įvairių šaltinių Ispanijoje, susitarimas buvo pasiektas dar trečiadienį, tačiau oficialaus pranešimo dar nėra dėl to, nes klubams yra likę sutvarkyti kelis formalumus dėl dokumentų pildymo.

Pasak "Marca", AS ir kitų žiniasklaidos priemonių, oficialiai sandoris gali būti praneštas bet kurį momentą, tikėtina, kad jau šiandien.

Paskutiniais duomenimis, už E. Hazardą, kuriam iki kontrakto pabaigos buvo likę vieneri metai, "Chelsea" sulauks 100 mln. eurų. Į sandorį taip pat bus įtraukti galimi bonusai už žaidėjo bei ekipos pasiekimus.

E. Hazardas su Madrido "Real" turėtų pasirašyti šešerių metų kontraktą, o "Santiago Bernabeu" stadione pristatytas iškart po rinktinių lango.

Belgas taps trečiuoju "Real" ekipos naujoku šiame transferų lange – anksčiau buvo susitarta su Luka Jovičiumi ir Ederiu Militao.

Įvertinimas: 5 2

Norėdami komentuoti prisijunkite.


GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 06-07 11:43
8 1
100mln išpirka už 1-us metus...
Cituoti
 Blue blood 06-07 12:43
4 0
Didele netektis Chelsea ir anglijos lygoj,bet toks iskirtinis zaidejas ir Taip labai dauk dave Chelsea !!! Kagi sekmes
Cituoti
gud 06-07 10:47
14 10
Aš palaikau Reala ir norėčiau laimėt lygą. Turbūt labiau negu ČL dabar. Bet negi tu tiki, kad užtenka nupirkt keletą gerų žaidėjų ir viskas ok? Aš manau, kad šitas komandos pūliavimas dar tęsis minimum 2 sezonus. Kol susižais, kol dar pasikeis keletas žaidėjų ir pan. Nebūna tokių staigių stebuklų, kad šiandien niekas nesigauna, tada praeina 2-3 mėnesiai ir 70% tų pačių žaidėjų staiga pradeda žaist su milžiniška motyvacija ir žymiai geriau.
Cituoti
 futbolodede 06-07 11:41
2 0
Aš taip sakau ne dėl to, jog realas mega sustiprėjo, bet todėl, kad pagrindiniai rivalsai silpnėja
Cituoti
 Alvydasas30 (Juventus FC) 06-07 16:07
1 0
Susimatom nesislapstyk
Cituoti