"Chelsea" FA taurės aštuntfinalyje eliminavo "Liverpool" klubą

2020-03-03 23:28:46 FA taurė Chelsea FC Liverpool FC

Antradienį vakare Anglijoje sužaistos intriguojančios FA taurės aštuntfinalio rungtynės.

"Stamford Bridge" stadione susigrūmė Londono "Chelsea" su "Liverpool". "Raudonieji" 0:2 pripažino "Chelsea" pranašumą ir susitaikė su antru pralaimėjimu per keturias dienas.

Jau 13-ąją minutę po grubios Fabinho klaidos pasižymėjo Willianas. Po ankstyvo dūrio "raudonieji" bandė atsitiesti, tačiau "mėlynųjų" gynyba veikė beveik be priekaištų.

Kova persikėlė į antrąjį kėlinį, tačiau ir antroje rungtynių pusėje "Liverpool" ekipai teko pripažinti šeimininkų pranašumą.

64-ąją minutę galutinį tašką reidu per pusę aikštės padėjo Rossas Barkley.

Pergalę iškovojęs "Chelsea" tęs kelionę FA taurės ketvirtfinalyje. "Liverpool" klubas per pastarąsias penkerias rungtynes nesėkmės skonį patyrė jau tris kartus.

Kitose rungtynėse kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo kiti du "Premier" lygos atstovai – "Sheffield United" ir "Newcastle".

Rezultatai:

"Chelsea" 2 - 0 "Liverpool"
13' [1 - 0] Willian
64' [2 - 0] R. Barkley

"Reading" 1 - 2 "Sheffield Utd"

"West Brom" 2 - 3 "Newcastle"

Įvertinimas: 14 5

Norėdami komentuoti prisijunkite.


BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 03-03 23:42
30 2
Gynyba prasta, puolimas bedantis, atrodo, kad po winter break'o grįžo kita komanda. Jei staiga niekas nepasikeis prieš Atletico šansai bus labai minimalūs...
Cituoti
 Gerard 03-04 09:56
15 5
Vaidoshiau, po Liverpool pralošimo prieš Watford, pagalvojau, kad tu jau pasveikai, nes neparašei jokios paklodės. Dabar supratau, kad buvai įspraustas į tramdomuosius marškinius ir rankos už nugaros surištos. Bet kokio velnio vėl tave atrišo ? Net sunku patikėti tokiu debilizmo lygiu. Kaip desperatiškai vemi šūdus, kad Liverpool daužo kas netingi. Atsimink ir pasidžiaug kaip Aston Vila juos sudaužė, o MC didvyriškai prieš juos paėmė kibirą. Nu vėl teisėjai timptelėjo su antru golų, bet didvyriai. Visus šluoja nuo kelio, tik -20 nuo Liverpool turi. Hahaha. Ir kaip baisu kai nebeaplanko nauji sapnai ir tebeklieti tais pačiais bachūrais ir niūrkomis. Kraupu, graudu, katastrofiška. Pradedu manyti, kad tavęs nėra ir čia tik adminų sukurtas personažas aistroms kaitinti. Na NEGALI BŪTI TOKIŲ BESMEGENIŲ laisvėje.
Cituoti
Escalade
 Escalade (Chelsea FC, Belgija) 03-03 23:51
12 3
Gražuolis Gilmour. Niekas pasiginčytų, jeigu gautų MOTM. Žaidžia pirmas varžybas po neaišku kiek laiko - tikras bosas viduryje prieš ne bet ką, o Liverpool. Nepopuliari nuomonė - vasarą parduoti Jorginho. Jis tikrai žiauriai geras žaidėjas, bet yra tiesiog nesutvertas šitam stiliui. Labai lėtas, gležnas, todėl geltonas renkasi pavėjuj. Perdavimų irgi neatlieka kažkokių dangiškų, o grįžus RLC jau turėsim aukštą, tvirtą centro saugą, kurio taip reikia ir kuris turėtų sudaryti trejetą su Kovačič ir Kante. Kalbant apie pastaruosius, graudi situacija. Kiek žaidėjų trauma, 10? Absurdas. Kažkas negerai su medicininiu personalu. Ypač žinant, kad žaidėjai atkrenta vėl jau grįžę po traumų vos ne kitose rungtynėse. Gaila neišleido bent jau Anjorin, ten tai irgi neblogas vaikis. Pozityvus pasirodymas šiandien, džiugu!
Cituoti
 Valdasfcb (Bayern Munich FC, Vokietija) 03-04 10:52
5 0
Kas cia per ginyba? Barkley prabego pro visus kaip pro stovincius... nekas Lfc jai net van dijkas klysta..
Cituoti
 sofistas (Liverpool FC) 03-04 13:55
1 0
Žaidimas kiek geresnis nei prieš Watford bet vis tiek be esminės kūrybos... reik refresho
Cituoti