"Chelsea" draugiškose rungtynėse pranoko "Barcą"

2019-07-23 15:26:45 FC Barcelona Chelsea FC

Japonijoje sezonui besiruošiančios "Barcelona" ir Londono "Chelsea" komandos surėmė ginklus draugiškose rungtynėse.

Franko Lampardo treniruojamas "Chelsea" rezultatu 2:1 pranoko savo pirmas rungtynes šią vasarą žaidusią "Barceloną".

34-ąją minutę "mėlynuosius" į priekį išvedė Tammy Abrahamas, o pranašumą "Chelsea" ekipai antrojo kėlinio pabaigoje padidino Rossas Barkley.

Per pridėtą laiką Ivanui Rakitičiui puikiu smūgiu pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus.

"Barcelona" ekipoje debiutavo visi trys naujokai – Antoine'as Griezmannas, Frenkie de Jongas ir Neto.

Įvertinimas: 8 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Escalade
Escalade (Chelsea FC, Belgija) 07-23 15:57
11 3
Gal kas galit apžvalgą trumpą su savomis įžvalgomis? Neturėjau laiko stebėti rungtynių, norėtųsi išgirsti kaip pasirodė žaidėjai, kaip atrodo žaidimas
Cituoti
 Blue blood 07-23 15:44
11 5
Graziai chelsea atrode ,aisku tik draugiskos ir eksperimentines varzybos nedauk ka lemencios
Cituoti
 Blue blood 07-23 20:24
4 1
Chelsea nusipelne savo pripazinima padiekimais ir laimejimu deka ir tikrai viska yra laimejes ir pasiekes
Cituoti
 Re Re (Chelsea FC, Vilniaus Žalgiris) 07-23 19:11
3 0
Gerai atrode siandien Chelsea. Svarbu, ksd jaunimas gerai pasrode. Tiek mount'as tiek pulisic'ius. Abrahamas imuse, bet galejo jam daugiau progu sukurti komanda. Siaip tikrai neblogai. Gynyba kaip bebutu keista suzaide irgi okey Kepa irgi trauke. Frenkas patenkintas, viskas zjbs gal kazkiek man truko daugiau is pedro ir jorginho.. bet viskas pries akis nepamirskime, kad barcai cia pirmos draugiskos rungtynes sia vasara
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 07-23 15:43
17 15
Apie Hazardo debiutą iškart parašė kad pralaimėjo ,o apie Griezmann debiutinį pralaimėjimą tylu